SENIOREN - SC - Zondagsreserven

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
STEVENS Tijl
THEUNINCK Sebastien

Afgevaardigde :
BONHEURE Jean-Claude

Trainingsdag 1 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 4

Competitie :
Reserven C Oost-Vlaanderen (Zondagsreserven)
Reeks R3D

Thuiswedstrijd :
zondag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


ALGOET Jonas
BRACKE Joeri
DE BAETS Gert
DE BOCK Christophe
DE LA RIVIERE Enzo
DE LATHOUWER Arne
DEWOLF Wesley
GHALBZOURI Nourdin
JANSSENS Brecht
MAESSCHALCK Jordy
MEESEN Emerson
MENEVE Matice
PARMENTIER Sander
PARMENTIER Wouter
STANDAERT Mathias
STEVENS Tijl
VAN BOXELAERE Pieter
VAN DE VELDE Bram
VAN DEN BOSSCHE Martial
VAN LOO Nico
VERCAMER Michiel

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3693KVV WS SOMBEKE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4211K.S.K. KLINGE
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6258K.F.C. HERLEVING SINAAI
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7452S.K. WICHELEN
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


zo 01/09/201910:00SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN BReeks R3D4 - 3
zo 08/09/201910:00SK LOCHRISTI DSKV OOSTAKKERReeks R3D0 - 2
zo 15/09/201910:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks R3D3 - 2
zo 22/09/201910:00FC EKSAARDE DSKV OOSTAKKERReeks R3D1 - 1
zo 29/09/201910:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks R3D3 - 1
zo 06/10/201910:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks R3D3 - 1
zo 13/10/201910:00SKV OOSTAKKERKVVWS SOMBEKE BReeks R3D8 - 0
zo 20/10/201910:00KSK KLINGE BSKV OOSTAKKERReeks R3D1 - 7
zo 27/10/201910:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks R3D4 - 3
zo 03/11/201910:00KFCH SINAAI BSKV OOSTAKKERReeks R3D5 - 1
zo 10/11/201910:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks R3D4 - 1
zo 17/11/201910:00SK WICHELEN BSKV OOSTAKKERReeks R3D2 - 8
zo 01/12/201910:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP. BReeks R3D4 - 0
zo 08/12/201910:00FCSKV OVERMERE BSKV OOSTAKKERReeks R3D0 - 5
zo 15/12/201910:00KVV LAARNE-KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks R3D1 - 6
zo 05/01/202010:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI DReeks R3D5 - 0
zo 12/01/202010:00FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks R3D2 - 2
zo 19/01/202010:00SKV OOSTAKKERFC EKSAARDE DReeks R3D6 - 2
zo 26/01/202010:00FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks R3D1 - 5
zo 02/02/202010:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks R3D4 - 3
zo 09/02/202010:00KVVWS SOMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks R3D2 - 11
zo 16/02/202010:00SKV OOSTAKKERKSK KLINGE BReeks R3D5 - 2
zo 01/03/202010:00SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks R3D2 - 6
zo 08/03/202010:00SKV OOSTAKKERKFCH SINAAI BReeks R3D1 - 2
zo 15/03/202010:00SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks R3DPP
zo 22/03/202010:00SKV OOSTAKKERSK WICHELEN BReeks R3DPP
zo 19/04/202010:00KFC HEUSDEN SP. BSKV OOSTAKKERReeks R3DPP
zo 26/04/202010:00SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE BReeks R3DPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC