SKV Oostakker - Overzicht trainingen seizoen 2018-2019


Omwille van privacyredenen geven we geen contactgegevens (telefoonnummers of e-mailadressen) vrij van onze trainers. Wenst u niettemin één van onze trainers te contacteren, kan dit steeds door een bericht te sturen via ons contactformulier. Vermeldt wel in uw bericht duidelijk om welke trainer(s) het gaat.


TrainingTrainer(s) Training (terrein - kleedkamer)
U6
Duiveltjes
(°2013)
INGHELBRECHT Sven
SOBRIE Jeroen
VAN BEEK Wiro
maandag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer 4)

woensdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 2)
U7A
Duiveltjes
(°2012)
ROOS Harald
VAN VLAENDEREN Maarten
maandag 17:15 - 18:15u. (2B - kleedkamer 4)

woensdag 16:30 - 17:30u. (2A - kleedkamer 2)
U7B
Duiveltjes
(°2012)
LATAER Thomas
SACHARKO Patryk
VAN STEENKISTE Kristof
woensdag 16:30 - 17:30u. (2C - kleedkamer 2)

vrijdag 17:15 - 18:15u. (2C - kleedkamer 3)
U8A
Duiveltjes
(°2011)
DE JAEGER Michael
dinsdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 1)

donderdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 1)
U8B
Duiveltjes
(°2011)
VERVAET Stefaan
woensdag 16:30 - 17:30u. (2B - kleedkamer 3)

vrijdag 17:15 - 18:15u. (2B - kleedkamer 3)
U9A
Duiveltjes
(°2010)
VAN LAERE Celine
maandag 18:15 - 19:15u. (2B - kleedkamer 4)

woensdag 18:30 - 19:30u. (2B - kleedkamer 2)
U9B
Duiveltjes
(°2010)
INGHELBRECHT Jorik
SCHITTEKATTE Thierry
woensdag 18:30 - 19:45u. (2A - kleedkamer 2)

vrijdag 18:30 - 19:45u. (2B - kleedkamer 3)
U9C
Duiveltjes
(°2010)
LATAER Thomas
dinsdag 18:30 - 19:30u. (2A - kleedkamer 1)

donderdag 18:30 - 19:30u. (2B - kleedkamer 1)
U10A
Preminiemen
(°2009)
GOVAERT Michael
maandag 17:30 - 19:00u. (2A - kleedkamer 2)

donderdag 17:30 - 18:30u. (1B - kleedkamer 1)
U10B
Preminiemen
(°2009)
VAN DE GEHUCHTE Paul
woensdag 16:00 - 17:30u. (1B - kleedkamer 4)

vrijdag 18:30 - 19:30u. (2A - kleedkamer 2)
U11A
Preminiemen
(°2008)
VAN LOO Nico
maandag 18:30 - 20:00u. (2C - kleedkamer 2)

vrijdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 2)
U11B
Preminiemen
(°2008)
BOUCHALA Khaled
woensdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 2)

vrijdag 18:15 - 19:45u. (1B - kleedkamer 2)
U12A
Miniemen
(°2007)
DE PUYDT Marc
ROBAEYST Sandy
VERSPEELT Jonas
dinsdag 17:00 - 18:30u. (2B - kleedkamer 2)

donderdag 17:30 - 18:30u. (1A - kleedkamer 2)
U12B
Miniemen
(°2007)
DE BRUYCKER Nick
DE BRUYCKER Rudy
dinsdag 18:00 - 19:30u. (2C - kleedkamer 2)

donderdag 18:00 - 19:30u. (2C - kleedkamer 2)
U13A
Miniemen
(°2006)
RAMCIC Edin
woensdag 15:00 - 16:30u. (1A - kleedkamer 1)

vrijdag 18:00 - 19:00u. (2C - kleedkamer 3)
U13B
Miniemen
(°2006)
ANNAERT Yvan
GOVAERT Michael
woensdag 17:30 - 19:00u. (2C - kleedkamer 3)

vrijdag 17:30 - 18:30u. (1A - kleedkamer 2)
U15A
Knapen
(°2004-2005)
BULTIAUW Steven
VAN DEN BOSSCHE Ludo
maandag 17:30 - 19:00u. (1A - kleedkamer 1)

woensdag 19:00 - 20:30u. (1A - kleedkamer 4)
U15B
Knapen
(°2004-2005)
PENNY Patrick
maandag 17:30 - 19:00u. (1B - kleedkamer 2)

woensdag 17:30 - 19:00u. (1A - kleedkamer 4)
U15C
Knapen
(°2004-2005)
DEBOEVERE Kjell
maandag 19:00 - 20:30u. (1A - kleedkamer 1)

woensdag 19:00 - 20:30u. (1B - kleedkamer 1)
U15D
Knapen
(°2004-2005)
DE RIDDER Duncan
maandag 19:00 - 20:30u. (1B - kleedkamer 2)

woensdag 17:30 - 19:00u. (1B - kleedkamer 1)
U17A
Scholieren
(°2002-2003)
DE PUYDT Marc
dinsdag 18:30 - 20:00u. (1A - kleedkamer 4)

donderdag 18:30 - 20:00u. (1A - kleedkamer 3)
U17B
Scholieren
(°2002-2003)
MEESEN Emerson
dinsdag 18:30 - 20:00u. (1B - kleedkamer 3)

donderdag 18:30 - 20:00u. (1B - kleedkamer 4)
U21

(°1998-2001)
DE LA RIVIERE Enzo
dinsdag 20:00 - 21:30u. (2AB - kleedkamer 3)

donderdag 20:00 - 21:30u. (2AB - kleedkamer 3)
DA
Dames Jeugd
MEESEN Emerson
woensdag 19:00 - 20:30u. (2C - kleedkamer 3)
SA
A-kern
GOOSSENS Dimitri
VAN BOXELAERE Pieter
dinsdag 20:00 - 21:30u. (1 - kleedkamer 1)

donderdag 20:00 - 21:30u. (1 - kleedkamer 1)
SB
Reserven
VAN LOO Nico
dinsdag 20:00 - 21:30u. (1 - kleedkamer 2)

donderdag 20:00 - 21:30u. (1 - kleedkamer 2)
SC
Zondagsreserven
STEVENS Tijl
THEUNINCK Sebastien
donderdag 19:30 - 21:00u. (2C - kleedkamer 4)
SG
G-voetbal
donderdag 17:00 - 18:00u. (2A - kleedkamer )
K07-11
Keepers U7-U8-U9-U10-U11
K12-15
Keepers U12-U13-U15
K17-SA
Keepers U17-U21-SB-SA
dinsdag 20:00 - 21:30u. (2C - kleedkamer 4)

(Onder voorbehoud van eventuele wijzigingen)




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Voetbalstage SKV Oostakker – Paasvakantie 2019
Uitslagen terugronde Jeudgcup Oost-Vlaanderen
JAKO winterverkoop met promoactie
Uitslagen heenwedstrijden Jeugdcup 2018-2019
G-sport op training bij SKVO

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2018-2019
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2018