SKVO maandkalender

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement:

   

Vandaag zijn we maandag 23-09-2019

zondag 01-09-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCSKV OOSTAKKER C - KVV LAARNE-KALKEN BS.K.V.O.
Terrein 1
10:30CompetitieU9CVK ADEGEM - SKV OOSTAKKER CWaleweg
9991 Adegem
maandag 02-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 03-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 04-09-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 05-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 06-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:30CompetitieU15AKSK MALDEGEM B - SKV OOSTAKKER AKleine Warmestraat 15b
9990 Maldegem
20:00CompetitieSB1SKV OOSTAKKER A - KVVS SERSK.-SCHELLEBELLE AS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 07-09-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10BSKV OOSTAKKER B - SK LOCHRISTI BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:15CompetitieU11BSKV OOSTAKKER B - FCT MELLE BS.K.V.O.
Terrein 1B
09:30CompetitieU12AKVVHT ZWIJNAARDE - SKV OOSTAKKER AMuilaardstraat 85
9000 Gent
09:30CompetitieU7AKSC LOKEREN OV B - SKV OOSTAKKER ADaknamstraat 91
9160 LOKEREN
09:30CompetitieU7BJAGO ST.-AŽBERG B - SKV OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
09:30CompetitieU8AFC EKSAARDE A - SKV OOSTAKKER AKasteeldreef
9160 Eksaarde
09:30CompetitieU9BSKV OOSTAKKER B - FC ROOIGEM S.K.V.O.
Terrein 2A
09:30CompetitieU9CSKV OOSTAKKER C - KSCE MARIAKERKE BS.K.V.O.
Terrein 2B
09:45CompetitieU9ASKV OOSTAKKER A - FCT MELLE BS.K.V.O.
Terrein 2C
10:15CompetitieU10ADKW EVERGEM - SKV OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
10:30CompetitieU17BVC NOKERE-KRUISHOUTEM A - SKV OOSTAKKER BWarandestraat
9770 Kruishoutem
11:00CompetitieU12BSKV OOSTAKKER B - KSCE MARIAKERKE AS.K.V.O.
Terrein 1A
11:00CompetitieU13AJAGO ST.-AŽBERG B - SKV OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
11:00CompetitieU8BSV WONDELGEM B - SKV OOSTAKKER BBotestraat 98/C
9032 Wondelgem
11:15CompetitieU13BSKV OOSTAKKER B - KAA GENT MCS.K.V.O.
Terrein 1B
13:00CompetitieU15BSKV OOSTAKKER B - LS MERENDREE S.K.V.O.
Terrein 1
13:00CompetitieU15CFCJ SCHOONAARDE B - SKV OOSTAKKER CMoleneinde
9200 Schoonaarde
14:00CompetitieU11AFCDKG BEERVELDE - SKV OOSTAKKER AZevestraat 3
9080 Beervelde
14:45CompetitieU17CSKV OOSTAKKER C - SK LOCHRISTI BS.K.V.O.
Terrein 1
19:30CompetitieSASKV OOSTAKKER - FCDKG BEERVELDE S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 08-09-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCSK LOCHRISTI D - SKV OOSTAKKER CMeerdere Locaties
Zie Website Club
maandag 09-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 10-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 11-09-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
19:30CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - KFC SP. ST.-GILLIS WAAS AS.K.V.O.
Terrein
donderdag 12-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 13-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB1FC DESTELBERGEN A - SKV OOSTAKKER ABergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
20:00CompetitieSB2SKV OOSTAKKER B - FC EKSAARDE BS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 14-09-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - FC DESTELBERGEN AS.K.V.O.
Terrein 1A
09:15CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - KFCHO KALKEN AS.K.V.O.
Terrein 1B
09:30CompetitieU13BFC DESTELBERGEN B - SKV OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
09:30CompetitieU8ASKV OOSTAKKER A - KFCH SINAAI AS.K.V.O.
Terrein 2A
09:30CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - FCSJ SLEIDINGE S.K.V.O.
Terrein 2B
09:30CompetitieU9CFCSJ SLEIDINGE - SKV OOSTAKKER CHerritakkerlaan
9940 Sleidinge
10:30CompetitieU15BZEVEREN SP. - SKV OOSTAKKER BIzegemstraat
9800 Deinze
11:00CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - VSV GENT BS.K.V.O.
Terrein 1A
11:00CompetitieU12BSK WACHTEBEKE - SKV OOSTAKKER BStationsstraat 193
9185 Wachtebeke
11:00CompetitieU9AKFC MOERBEKE A - SKV OOSTAKKER AMoerhofstraat 18
9180 Moerbeke-Waas
11:15CompetitieU13ASKV OOSTAKKER A - VK KNESSELARE S.K.V.O.
Terrein 1B
11:30CompetitieU7ASKV OOSTAKKER A - KSKDJ LOVENDEGEM BS.K.V.O.
Terrein 2A
11:30CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - KFC EVERGEM CENTER S.K.V.O.
Terrein 2B
12:30CompetitieU10BKFC EVERGEM CENTER B - SKV OOSTAKKER BKapellestraat 77
9940 Evergem
13:00CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - KFCHO KALKEN S.K.V.O.
Terrein 1
14:00CompetitieU17ASPORTKRING KEMZEKE A - SKV OOSTAKKER AStationstraat
9190 KEMZEKE
14:00CompetitieU9BFCDKG BEERVELDE - SKV OOSTAKKER BZevestraat 3
9080 Beervelde
14:45CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - KSKDJ LOVENDEGEM BS.K.V.O.
Terrein 1
15:15CompetitieU17CFC DESTELBERGEN B - SKV OOSTAKKER CBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
16:30CompetitieU17BSKV OOSTAKKER B - KFC EDEBOYS S.K.V.O.
Terrein 1
19:30CompetitieSAERTVELDE UNITED - SKV OOSTAKKER Kroonstraat 3
9940 Ertvelde
zondag 15-09-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCSKV OOSTAKKER C - FCT MELLE BS.K.V.O.
Terrein 1
10:00CompetitieU11BK. OLSENE SP. A - SKV OOSTAKKER BGrote Steenweg 60
9870 OLSENE
maandag 16-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 17-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 18-09-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 19-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 20-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB2FC DESTELBERGEN B - SKV OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
zaterdag 21-09-2019PloegLocatie
09:15CompetitieU11BSKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE S.K.V.O.
Terrein 1B
09:30CompetitieU9BSKV OOSTAKKER B - JAGO ST.-AŽBERG BS.K.V.O.
Terrein 2A
09:30CompetitieU9CSKV OOSTAKKER C - KAA GENT MS.K.V.O.
Terrein 2B
09:45CompetitieU9ASKV OOSTAKKER A - FC KLEIT AS.K.V.O.
Terrein 2C
10:00CompetitieU13ASK BELLEM - SKV OOSTAKKER ABellemdorpweg 100
9881 Bellem
10:00CompetitieU7ARACING CLUB GENT A - SKV OOSTAKKER AEikstraat 85 A
9041 Oostakker
10:00CompetitieU8BDKW EVERGEM B - SKV OOSTAKKER BVerschillende Locaties
Zie Website Club
11:00CompetitieU12BSKV OOSTAKKER B - FC KLEIT AS.K.V.O.
Terrein 1A
11:00CompetitieU7BSK BELLEM - SKV OOSTAKKER BBellemdorpweg 100
9881 Bellem
11:30CompetitieU12AKVC MELLE A - SKV OOSTAKKER AWezenstraat 42
9090 Melle
11:30CompetitieU8ASPORTKRING KEMZEKE A - SKV OOSTAKKER AStationstraat
9190 KEMZEKE
12:00CompetitieU10AKAA GENT M - SKV OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
12:00CompetitieU11AHRS HAASDONK A - SKV OOSTAKKER APoerdam 7
9120 Haasdonk
13:00CompetitieU15BSKV OOSTAKKER B - SK VINDERHOUTE AS.K.V.O.
Terrein 1
14:15CompetitieU15ASK BELLEM A - SKV OOSTAKKER ABellemdorpweg 100
9881 Bellem
14:45CompetitieU17CSKV OOSTAKKER C - VK ROBUR MOERZEKE S.K.V.O.
Terrein 1
15:30CompetitieU15CKESA BOTTELARE A - SKV OOSTAKKER CSint-Annawegel
9820 Bottelare
16:30CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - KVV ZELZATE BS.K.V.O.
Terrein 1
19:30CompetitieSASKV OOSTAKKER - FC ST.-KRUIS-W. S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 22-09-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCFC EKSAARDE D - SKV OOSTAKKER CKasteeldreef
9160 Eksaarde
maandag 23-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 24-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 25-09-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
19:30CompetitieU17BKVV ST.-DENIJS SP. A - SKV OOSTAKKER BKleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
donderdag 26-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 27-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB1SKV OOSTAKKER A - VC ZWIJNAARDE S.K.V.O.
Terrein
zaterdag 28-09-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10BSKV OOSTAKKER B - FCSJ SLEIDINGE S.K.V.O.
Terrein
09:15CompetitieU11BSKV OOSTAKKER B - JAGO ST.-AŽBERG BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU11AFC EKSAARDE - SKV OOSTAKKER AKasteeldreef
9160 Eksaarde
09:30CompetitieU13AST. MUIDE GENT - SKV OOSTAKKER AGalvestonstraat 37
9000 Gent
09:30CompetitieU9BSKV OOSTAKKER B - KVC MELLE BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU9CSKV OOSTAKKER C - FCG ST.-LAUREINS BS.K.V.O.
Terrein
09:45CompetitieU9ASKV OOSTAKKER A - FCG ST.-LAUREINS AS.K.V.O.
Terrein
10:00CompetitieU15BKFAC WAARSCHOOT B - SKV OOSTAKKER BSportstraat 5
9950 Waarschoot
10:00CompetitieU8BKFCE BELZELE EVERGEM B - SKV OOSTAKKER BDoornstraat 55C
9940 Evergem
11:00CompetitieU10AJAGO ST.-AŽBERG A - SKV OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
11:00CompetitieU12BSKV OOSTAKKER B - KFCE BELZELE EVERGEM S.K.V.O.
Terrein
11:00CompetitieU7ASV WONDELGEM A - SKV OOSTAKKER ABotestraat 98/C
9032 Wondelgem
11:00CompetitieU7BSV WONDELGEM B - SKV OOSTAKKER BBotestraat 98/C
9032 Wondelgem
11:15CompetitieU13BSKV OOSTAKKER B - FCDKG BEERVELDE BS.K.V.O.
Terrein
12:30CompetitieU12AJAGO ST.-AŽBERG A - SKV OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
13:15CompetitieU15CFCSKV OVERMERE - SKV OOSTAKKER CBaron Thibautstraat 38b
9290 Overmere
14:45CompetitieU17CSKV OOSTAKKER C - V.O.S. REINAERT S.K.V.O.
Terrein
15:00CompetitieU15AFCG ST.-LAUREINS A - SKV OOSTAKKER ACeliekerkweg 4
9980 Sint-Laureins
15:30CompetitieU17BKVC MELLE - SKV OOSTAKKER BWezenstraat 42
9090 Melle
16:30CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - FC ASSENEDE AS.K.V.O.
Terrein
19:30CompetitieSAVK WATERVLIET - SKV OOSTAKKER Veldstraat
9988 Watervliet
zondag 29-09-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCSKV OOSTAKKER C - FCDKG BEERVELDE BS.K.V.O.
Terrein
maandag 30-09-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1


Deze agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.

Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Start training G-voetbal
Innige deelneming
Nieuwe competitiekalender 2019-2020 beschikbaar
Nationale finale Jeugdcup U15 - verplaatsing met bus
SKVO huishoudelijk reglement is aangepast

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2019-2020
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2019