MAANDKALENDER

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement

   

maandag 04-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 3
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU11ATerrein 1B
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13ATerrein 2B
Kleedkamer 3
dinsdag 05-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30
TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingK21-STerrein 2C
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 2AB
Kleedkamer 2
woensdag 06-01-2021PloegLocatie
16:30 - 17:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:15 - 18:30
TrainingK10-13Terrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 3
Kleedkamer 3
18:00 - 19:00
TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13BTerrein 2A
Kleedkamer 2
donderdag 07-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU11BTerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00
TrainingU10ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2AB
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
vrijdag 08-01-2021PloegLocatie
17:30 - 19:30
TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
20:00
UitgesteldSB1FC DESTELBERGEN B - SKV OOSTAKKER A-
20:00
UitgesteldSB2SKV OOSTAKKER B - VV SP URSEL B-
zaterdag 09-01-2021PloegLocatie
09:30 - 10:45
OefenwedstrijdU6SKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGENSKV OOSTAKKER
09:30 - 10:45
OefenwedstrijdU9AFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
09:30 - 10:45
OefenwedstrijdU10AFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
09:30 - 10:45
OefenwedstrijdU12ASKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGENSKV OOSTAKKER
11:15 - 12:30
OefenwedstrijdU8BSKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGENSKV OOSTAKKER
11:15 - 12:30
OefenwedstrijdU11ASKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGENSKV OOSTAKKER
11:15 - 13:00
OefenwedstrijdU9BFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
11:15 - 13:00
OefenwedstrijdU12BFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
13:00 - 14:15
OefenwedstrijdU8ASKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGENSKV OOSTAKKER
13:00 - 14:15
OefenwedstrijdU11BSKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGENSKV OOSTAKKER
13:00 - 14:45
OefenwedstrijdU7AFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
13:00 - 14:45
OefenwedstrijdU13AFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
14:45 - 16:30
OefenwedstrijdU13BFC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
zondag 10-01-2021PloegLocatie
10:00
UitgesteldSCSKV OOSTAKKER C - SK LOCHRISTI D-
maandag 11-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 3
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU11ATerrein 1B
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13ATerrein 2B
Kleedkamer 3
dinsdag 12-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30
TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingK21-STerrein 2C
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 2AB
Kleedkamer 2
woensdag 13-01-2021PloegLocatie
16:30 - 17:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:15 - 18:30
TrainingK10-13Terrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 3
Kleedkamer 3
18:00 - 19:00
TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13BTerrein 2A
Kleedkamer 2
donderdag 14-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU11BTerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00
TrainingU10ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30
TrainingU12ATerrein 2AB
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
vrijdag 15-01-2021PloegLocatie
17:30 - 19:30
TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
20:00
UitgesteldSB1SKV OOSTAKKER A - FC LEMBEKE C-
zaterdag 16-01-2021PloegLocatie
09:30 - 10:30
OefenwedstrijdU10ASKVO B - ST. MUIDESKVO B
13:00 - 14:15
OefenwedstrijdU12ASKV OOSTAKKERA - FC ROOIGEMSKV OOSTAKKERA
15:30
UitgesteldSB2FC LEMBEKE B - SKV OOSTAKKER B-
zondag 17-01-2021PloegLocatie
10:00
UitgesteldSCSK WICHELEN B - SKV OOSTAKKER C-
maandag 18-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 3
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU11ATerrein 1B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45
TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13ATerrein 2B
Kleedkamer 3
dinsdag 19-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30
TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingK21-STerrein 2C
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 2AB
Kleedkamer 2
woensdag 20-01-2021PloegLocatie
16:30 - 17:30
TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 3
16:30 - 17:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:15 - 18:30
TrainingK10-13Terrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 3
Kleedkamer 3
18:00 - 19:00
TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13BTerrein 2A
Kleedkamer 2
donderdag 21-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU11BTerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00
TrainingU10ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30
TrainingU12ATerrein 2AB
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
vrijdag 22-01-2021PloegLocatie
17:30 - 19:30
TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
20:00
UitgesteldSB2SKV OOSTAKKER B - SK WACHTEBEKE A-
zaterdag 23-01-2021PloegLocatie
09:30 - 10:30
OefenwedstrijdU10ASKVO - VSV GENTSKVO
09:30 - 10:45
OefenwedstrijdU6SKV OOSTAKKER - VSV GENTSKV OOSTAKKER
09:30 - 10:45
OefenwedstrijdU8ASKV OOSTAKKER - VSV GENTSKV OOSTAKKER
11:15 - 12:30
OefenwedstrijdU7ASKV OOSTAKKER - VSV GENTSKV OOSTAKKER
11:15 - 12:30
OefenwedstrijdU11ASKV OOSTAKKER - VSV GENTSKV OOSTAKKER
11:15 - 12:30
OefenwedstrijdU12ASKV OOSTAKKERA - JONG ZULTESKV OOSTAKKERA
12:30
UitgesteldSB1FC EKSAARDE C - SKV OOSTAKKER A-
13:00 - 14:15
OefenwedstrijdU12BSKV OOSTAKKER - VSV GENTSKV OOSTAKKER
13:30 - 14:45
OefenwedstrijdU8BSKV OOSTAKKER - VSV GENTSKV OOSTAKKER
14:45 - 16:00
OefenwedstrijdU13BSKV OOSTAKKER - STANDAARD MUIDESKV OOSTAKKER
zondag 24-01-2021PloegLocatie
10:00
UitgesteldSCSKV OOSTAKKER C - FCDKG BEERVELDE B-
maandag 25-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 3
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU11ATerrein 1B
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13ATerrein 2B
Kleedkamer 3
dinsdag 26-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30
TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingK21-STerrein 2C
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 2AB
Kleedkamer 2
woensdag 27-01-2021PloegLocatie
16:30 - 17:30
TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 3
16:30 - 17:30
TrainingU7BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:15 - 18:30
TrainingK10-13Terrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU8BTerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 3
Kleedkamer 3
18:00 - 19:00
TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00
TrainingU13BTerrein 2A
Kleedkamer 2
donderdag 28-01-2021PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30
TrainingU11BTerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00
TrainingU10ATerrein 2C
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30
TrainingU12ATerrein 2AB
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30
TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
vrijdag 29-01-2021PloegLocatie
17:30 - 19:30
TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
20:00
UitgesteldSB1SKV OOSTAKKER A - FCSJ SLEIDINGE B-
zaterdag 30-01-2021PloegLocatie
14:00
UitgesteldSB2KFCE BALGERHOEKE - SKV OOSTAKKER B-
zondag 31-01-2021PloegLocatie
10:00
UitgesteldSCSV ZAFFELARE B - SKV OOSTAKKER C-
Agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.
Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.