SKVO maandkalender

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement:

   

Vandaag zijn we dinsdag 12-11-2019

vrijdag 01-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB2SKV OOSTAKKER B - KFC MOERBEKE BS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 02-11-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10BSKV OOSTAKKER B - KFC EVERGEM CENTER BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:15CompetitieU11BSKV OOSTAKKER B - K. OLSENE SP. AS.K.V.O.
Terrein 1B
09:30CompetitieU8BFCSJ SLEIDINGE - SKV OOSTAKKER BHerritakkerlaan
9940 Sleidinge
09:30CompetitieU9BSKV OOSTAKKER B - FCDKG BEERVELDE S.K.V.O.
Terrein 2A
09:30CompetitieU9CSKV OOSTAKKER C - FCSJ SLEIDINGE S.K.V.O.
Terrein 2B
09:45CompetitieU9ASKV OOSTAKKER A - KFC MOERBEKE AS.K.V.O.
Terrein 2C
10:00CompetitieU8AKFCH SINAAI A - SKV OOSTAKKER AVleeshouwersstraat 4
9112 Sinaai-Waas
11:00CompetitieU10AFC DESTELBERGEN A - SKV OOSTAKKER ABergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
11:15CompetitieU13BSKV OOSTAKKER B - FC DESTELBERGEN BS.K.V.O.
Terrein 1B
12:00CompetitieU11AKFCHO KALKEN A - SKV OOSTAKKER AKouterstraat
9270 Kalken
12:30CompetitieSB1DKW EVERGEM B - SKV OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
12:30CompetitieU17BKFC EDEBOYS - SKV OOSTAKKER BVeldakkerwegel 38
9230 WETTEREN
13:00CompetitieU15BSKV OOSTAKKER B - ZEVEREN SP. S.K.V.O.
Terrein 1
13:00CompetitieU7BKFC EVERGEM CENTER - SKV OOSTAKKER BKapellestraat 77
9940 Evergem
13:30CompetitieU13AVK KNESSELARE - SKV OOSTAKKER APrinsengoeddreef 29
9910 Knesselare
13:30CompetitieU15AKSKDJ LOVENDEGEM B - SKV OOSTAKKER ASportstraat 24
9920 Lovendegem
14:00CompetitieU7AKSKDJ LOVENDEGEM B - SKV OOSTAKKER ASportstraat 24
9920 Lovendegem
14:30CompetitieU15CKFCHO KALKEN - SKV OOSTAKKER CKouterstraat
9270 Kalken
14:45CompetitieU17CSKV OOSTAKKER C - FC DESTELBERGEN BS.K.V.O.
Terrein 1
16:30CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - SPORTKRING KEMZEKE AS.K.V.O.
Terrein 1
zondag 03-11-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCKFCH SINAAI B - SKV OOSTAKKER CVleeshouwersstraat 4
9112 Sinaai-Waas
10:45CompetitieU12AVSV GENT B - SKV OOSTAKKER ABoer Janssensstraat 15
9050 Gentbrugge
14:30CompetitieSASKV OOSTAKKER - E. VINKT AS.K.V.O.
Terrein 1
maandag 04-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 05-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 06-11-2019PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00BekerwedstrijdU11ASKV OOSTAKKER - FC HERLEVING SINT PAUWELSS.K.V.O.
Terrein 1A
18:00BekerwedstrijdU13ASVELTA MELSELE - SKV OOSTAKKERSKV OOSTAKKER
18:00BekerwedstrijdU9ASKV OOSTAKKER - SVELTA MELSELES.K.V.O.
Terrein 2A
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:30BekerwedstrijdU17BKVE AALTER - SKV OOSTAKKERLindestraat 19
9880 Aalter
donderdag 07-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - DKW EVERGEM S.K.V.O.
Terrein 1A
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 08-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB1SKV OOSTAKKER A - KFC HEUSDEN SP. AS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 09-11-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - KAA GENT MS.K.V.O.
Terrein 1A
09:15CompetitieU12BFC KLEIT A - SKV OOSTAKKER BHoge Branddreef (Kleit)
9990 Maldegem
09:30CompetitieU11BFC ASSENEDE - SKV OOSTAKKER BKloosterstraat
9960 Assenede
09:30CompetitieU8ASKV OOSTAKKER A - SPORTKRING KEMZEKE AS.K.V.O.
Terrein 2A
09:30CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - DKW EVERGEM BS.K.V.O.
Terrein 2B
09:30CompetitieU9BJAGO ST.-AŽBERG B - SKV OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
10:00CompetitieU9CKAA GENT M - SKV OOSTAKKER CVerschillende Locaties
Zie Website Club
11:00CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - KVC MELLE AS.K.V.O.
Terrein 1A
11:15CompetitieU13ASKV OOSTAKKER A - SK BELLEM S.K.V.O.
Terrein 1B
11:30CompetitieU7ASKV OOSTAKKER A - RACING CLUB GENT AS.K.V.O.
Terrein 2A
11:30CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - SK BELLEM S.K.V.O.
Terrein 2B
13:00CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - KESA BOTTELARE AS.K.V.O.
Terrein 1
13:30CompetitieU15BSK VINDERHOUTE A - SKV OOSTAKKER BNeerstraat 43
9921 Vinderhoute
13:30CompetitieU17CVK ROBUR MOERZEKE - SKV OOSTAKKER CMoerheide 220
9220 Hamme
14:30CompetitieSB2FC KAPRIJKE-BENTILLE A - SKV OOSTAKKER BMolenstraat 28
9970 Kaprijke
14:45CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - SK BELLEM AS.K.V.O.
Terrein 1
16:00CompetitieU17AKVV ZELZATE B - SKV OOSTAKKER AVerbroederingslaan 1
9060 Zelzate
16:30CompetitieU17BSKV OOSTAKKER B - KVV ST.-DENIJS SP. AS.K.V.O.
Terrein 1
19:30CompetitieSASKV OOSTAKKER - SK WACHTEBEKE S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 10-11-2019PloegLocatie
10:00CompetitieSCSKV OOSTAKKER C - SV ZAFFELARE BS.K.V.O.
Terrein 1
11:00CompetitieU9AFC KLEIT A - SKV OOSTAKKER AHoge Branddreef (Kleit)
9990 Maldegem
maandag 11-11-2019PloegLocatie
-TornooiU11AJeugdtornooi - J.V. DE PINTE (6025)Nieuwstraat
9840 De Pinte
-TornooiU11AJeugdtornooi - K.V.V. ST-DENIJS SPORT (2533)Kleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
-TornooiU12AJeugdtornooi - K.V.V. ST-DENIJS SPORT (2533)Kleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
-TornooiU7AJeugdtornooi - S.K. LOCHRISTI (5617)Meerdere Locaties
Zie Website Club
-TornooiU7BJeugdtornooi - S.K. LOCHRISTI (5617)Meerdere Locaties
Zie Website Club
-TornooiU9AJeugdtornooi - S.K. LOCHRISTI (5617)Meerdere Locaties
Zie Website Club
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
dinsdag 12-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 13-11-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 14-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:00CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - HRS HAASDONK AS.K.V.O.
Terrein 1B
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 15-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB2SKV OOSTAKKER B - FC DAKNAM BS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 16-11-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - JAGO ST.-AŽBERG AS.K.V.O.
Terrein 1A
09:15CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - FC EKSAARDE S.K.V.O.
Terrein 1B
09:30CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - KFCE BELZELE EVERGEM BS.K.V.O.
Terrein 2B
09:45CompetitieU9CFCG ST.-LAUREINS B - SKV OOSTAKKER CSingelken 15
9980 Sint-Laureins
10:00CompetitieU13BFCDKG BEERVELDE B - SKV OOSTAKKER BZevestraat 3
9080 Beervelde
10:30CompetitieU12BKFCE BELZELE EVERGEM - SKV OOSTAKKER BDoornstraat 55C
9940 Evergem
11:00CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - JAGO ST.-AŽBERG AS.K.V.O.
Terrein 1A
11:15CompetitieU10BFCSJ SLEIDINGE - SKV OOSTAKKER BHerritakkerlaan
9940 Sleidinge
11:15CompetitieU13ASKV OOSTAKKER A - ST. MUIDE GENT S.K.V.O.
Terrein 1B
11:30CompetitieU7ASKV OOSTAKKER A - SV WONDELGEM AS.K.V.O.
Terrein 2A
11:30CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - SV WONDELGEM BS.K.V.O.
Terrein 2B
11:30CompetitieU9BKVC MELLE B - SKV OOSTAKKER BWezenstraat 42
9090 Melle
12:30CompetitieU11BJAGO ST.-AŽBERG B - SKV OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
13:00CompetitieU15BSKV OOSTAKKER B - KFAC WAARSCHOOT BS.K.V.O.
Terrein 1
13:00CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - FCSKV OVERMERE S.K.V.O.
Terrein 1
13:30CompetitieU17AFC ASSENEDE A - SKV OOSTAKKER AKloosterstraat
9960 Assenede
14:00CompetitieU17CV.O.S. REINAERT - SKV OOSTAKKER CCadzandstraat 11b
9112 Sinaai-Waas
14:30CompetitieSB1VSV GENT B - SKV OOSTAKKER ABoer Janssensstraat 15
9050 Gentbrugge
14:45CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - FCG ST.-LAUREINS AS.K.V.O.
Terrein 1
16:30CompetitieU17BSKV OOSTAKKER B - KVC MELLE S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 17-11-2019PloegLocatie
09:45CompetitieU9AFCG ST.-LAUREINS A - SKV OOSTAKKER ASingelken 15
9980 Sint-Laureins
10:00CompetitieSCSK WICHELEN B - SKV OOSTAKKER CDoornweg
9260 Wichelen
14:30CompetitieSAKFAC WAARSCHOOT - SKV OOSTAKKER Sportstraat 5
9950 Waarschoot
maandag 18-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 19-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 20-11-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 21-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 22-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB1SKV OOSTAKKER A - FCT MELLE AS.K.V.O.
Terrein
zaterdag 23-11-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10BSKV OOSTAKKER B - FCDKG BEERVELDE BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU10AFC ASSENEDE - SKV OOSTAKKER AKloosterstraat
9960 Assenede
09:30CompetitieU11ASV ZAFFELARE A - SKV OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
09:30CompetitieU13AKVVHT ZWIJNAARDE - SKV OOSTAKKER AMuilaardstraat 85
9000 Gent
09:30CompetitieU8ASV ZAFFELARE B - SKV OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
09:30CompetitieU9BSKV OOSTAKKER B - KFCHO KALKEN BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU9CSKV OOSTAKKER C - KFCE BELZELE EVERGEM BS.K.V.O.
Terrein
09:45CompetitieU9ASKV OOSTAKKER A - FC POESELE AS.K.V.O.
Terrein
10:00CompetitieU7BDKW EVERGEM - SKV OOSTAKKER BVerschillende Locaties
Zie Website Club
11:00CompetitieU12AFC DESTELBERGEN A - SKV OOSTAKKER ABergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
11:00CompetitieU12BSKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE AS.K.V.O.
Terrein
11:15CompetitieU13BSKV OOSTAKKER B - KVC MELLE BS.K.V.O.
Terrein
11:30CompetitieU7ASK LOCHRISTI A - SKV OOSTAKKER AMeerdere Locaties
Zie Website Club
12:30CompetitieU8BKSKDJ LOVENDEGEM C - SKV OOSTAKKER BSportstraat 24
9920 Lovendegem
13:00CompetitieU15BSKV OOSTAKKER B - VK KNESSELARE S.K.V.O.
Terrein
13:15CompetitieU17BFC DESTELBERGEN A - SKV OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
14:00CompetitieU15AKFCE BELZELE EVERGEM - SKV OOSTAKKER ADoornstraat 55C
9940 Evergem
14:15CompetitieU15CFCDKG BEERVELDE - SKV OOSTAKKER CZevestraat 3
9080 Beervelde
14:45CompetitieU17CSKV OOSTAKKER C - FCDKG BEERVELDE S.K.V.O.
Terrein
15:00CompetitieSB2KVV ZELZATE B - SKV OOSTAKKER BVerbroederingslaan 1
9060 Zelzate
16:30CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - SV ZAFFELARE S.K.V.O.
Terrein
19:30CompetitieSASKV OOSTAKKER - FC DESTELBERGEN S.K.V.O.
Terrein
zondag 24-11-2019PloegLocatie
13:00CompetitieU17AKFC SP. ST.-GILLIS WAAS A - SKV OOSTAKKER AHoutvoortstraat 24J
9170 Sint-Gillis-Waas
maandag 25-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 26-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 27-11-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 28-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 29-11-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB2SKV OOSTAKKER B - KSK KLINGE AS.K.V.O.
Terrein
zaterdag 30-11-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - KSCE MARIAKERKE AS.K.V.O.
Terrein
09:15CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - SKL DOORSLAAR BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU12BFCSJ SLEIDINGE A - SKV OOSTAKKER BHerritakkerlaan
9940 Sleidinge
09:30CompetitieU8ASKV OOSTAKKER A - F.C. SINT-NIKLAAS AS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - FC ROOIGEM S.K.V.O.
Terrein
10:00CompetitieU10BKFCE BELZELE EVERGEM - SKV OOSTAKKER BDoornstraat 55C
9940 Evergem
11:00CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - KFC MERELBEKE BS.K.V.O.
Terrein
11:00CompetitieU9ASV WONDELGEM A - SKV OOSTAKKER ABotestraat 98/C
9032 Wondelgem
11:15CompetitieU13ASKV OOSTAKKER A - KVVK BASSEVELDE S.K.V.O.
Terrein
11:15CompetitieU17CK. SP. WAASMUNSTER - SKV OOSTAKKER CFrank Baurstraat 8
9250 Waasmunster
11:30CompetitieU11BFC ROOIGEM - SKV OOSTAKKER BPapiermolenstraat 1
9000 Gent
11:30CompetitieU7ASKV OOSTAKKER A - KFCHO KALKEN BS.K.V.O.
Terrein
11:30CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - FCSJ SLEIDINGE S.K.V.O.
Terrein
13:00CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - FC MERE BS.K.V.O.
Terrein
13:30CompetitieU15BFC ROOIGEM - SKV OOSTAKKER BPapiermolenstraat 1
9000 Gent
14:00CompetitieSB1KVVHT ZWIJNAARDE - SKV OOSTAKKER AMuilaardstraat 85
9000 Gent
14:00CompetitieU9CFCE MEETJESLAND C - SKV OOSTAKKER CZandvleuge 66
9900 Eeklo
14:30CompetitieU17AAVANTI STEKENE - SKV OOSTAKKER AHeistraat 60
9190 Stekene
14:45CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - FCSJ SLEIDINGE S.K.V.O.
Terrein
16:30CompetitieU17BSKV OOSTAKKER B - KFC MERELBEKE BS.K.V.O.
Terrein
18:00Evenement-Eetfestijn met bezoek van de SintEDUGO De Brug


Deze agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.

Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Open Brief aan Voetbal Vlaanderen
Gezellig eetfestijn op 30 november 2019
Jaarprogramma evenementen 2019-2020
2e SKVO spelletjesavond op vrijdag 25 oktober 2019
Start training G-voetbal

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2019-2020
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2019