JEUGD - U10A - Preminiemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
THEUNINCK Steve

Afgevaardigde :
BARTHOLOMEEUSEN Herman
GOEMINNE Stijn

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 1

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10P (niveau: 2)
Reeks 2: 2G10X (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 06/02/2021
om 11:25 uur

SK VINDERHOUTE

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BARTHOLOMEEUSEN Alexander
BOUDRA Mohammed Amine
COENE Juul
DE SERANNO Warre
DHONDT WILLEKENS Ruben
FACCENDA Mauro
FAUCONNIER Stef
GOEMINNE Fabian
HERTVELDT Raf
LéONARD Lucas
NELEN Kasper
PAUWELS Gilles
THEUNINCK Kobe
VAN HECKE Victor

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4732K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
8893DARING MARIA-AALTER
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 25-01-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202010:00KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 12/09/202010:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 19/09/202013:00KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks G10PAMC
za 26/09/202009:15SKV OOSTAKKERKSKDJ LOVENDEGEM BReeks G10P
za 03/10/202013:00DARING MARIA-AALTER SKV OOSTAKKERReeks G10P
za 10/10/202009:15SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G10P
za 17/10/202011:15SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 24/10/202014:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks G10P
za 31/10/202009:15SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks G10PPP
za 07/11/202009:15SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks G10PAMC
za 14/11/202012:30KSKDJ LOVENDEGEM BSKV OOSTAKKERReeks G10PPP
za 21/11/202009:15SKV OOSTAKKERDARING MARIA-AALTER Reeks G10PPP
zo 29/11/202010:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G10PPP
za 05/12/202009:15SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks G10PPP
za 06/02/202111:25SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks 2G10X
za 13/02/202109:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G10X
za 20/02/202111:25SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks 2G10X
za 06/03/202111:15FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks 2G10X
za 13/03/202111:25SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG FCReeks 2G10X
za 20/03/202109:00KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks 2G10X
za 27/03/202111:30SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks 2G10X
za 10/04/202111:25SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G10X
za 17/04/202109:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks 2G10X
za 08/05/202111:25SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks 2G10X
zo 16/05/202109:30JAGO ST.-A BERG FCSKV OOSTAKKERReeks 2G10X
za 29/05/202111:25SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks 2G10X
Gepubliceerd op 25-01-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC