JEUGD - U10A - Preminiemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
THEUNINCK Steve

Afgevaardigde :
BARTHOLOMEEUSEN Herman
GOEMINNE Stijn

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 1

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks G10P (niveau: 2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 26/09/2020
om 09:15 uur

KSKDJ LOVENDEGEM B

Selectie:
BARTHOLOMEEUSEN Alexander - BOUDRA Mohammed Amine - COENE Juul - DE SERANNO Warre - FACCENDA Mauro - GOEMINNE Fabian - LéONARD Lucas - NELEN Kasper - PAUWELS Gilles - THEUNINCK Kobe - VAN HECKE Victor

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BARTHOLOMEEUSEN Alexander
BOUDRA Mohammed Amine
COENE Juul
DE SERANNO Warre
DHONDT WILLEKENS Ruben
FACCENDA Mauro
FAUCONNIER Stef
GOEMINNE Fabian
HERTVELDT Raf
LéONARD Lucas
NELEN Kasper
PAUWELS Gilles
THEUNINCK Kobe
VAN HECKE Victor

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4732K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
8893DARING MARIA-AALTER
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 26-09-2020

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202010:00KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 12/09/202010:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 19/09/202013:00KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks G10PAMC
za 26/09/202009:15SKV OOSTAKKERKSKDJ LOVENDEGEM BReeks G10P
za 03/10/202013:00DARING MARIA-AALTER SKV OOSTAKKERReeks G10P
za 10/10/202009:15SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G10P
za 17/10/202011:15SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 24/10/202009:15SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks G10P
za 31/10/202009:15SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks G10P
za 07/11/202009:15SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks G10PAMC
za 14/11/202012:30KSKDJ LOVENDEGEM BSKV OOSTAKKERReeks G10P
za 21/11/202009:15SKV OOSTAKKERDARING MARIA-AALTER Reeks G10P
zo 29/11/202010:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G10P
za 05/12/202009:15SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks G10P
Gepubliceerd op 26-09-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC