JEUGD - U11A - Preminiemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
SCHITTEKATTE Thierry
SOBRIE Jeroen

Afgevaardigde :
SCHITTEKATTE Thierry

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 1

Competitie :
U11 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G11K (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G11B (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 09:30 uur

SV ZAFFELARE

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


ARZOGLU Aziz
CHARFI Kaïs
DE MAESSCHALCK Justin
D’HERTOGE Julot
JAFARI KAFIABAD Iliya
KABA Didi
SCHITTEKATTE Xabi
UYTTERSCHAUT Mauro
VANDERKIMPEN Miel
VANLAER Mathis
VERDONCK Robin
ZANDERS Tuur

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


11RACING CLUB GENT
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5641K.V.V. ZOMERGEM
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8552AVANTI STEKENE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 11-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202011:00SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G11K
za 12/09/202009:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 Reeks G11K
za 19/09/202009:00SKV OOSTAKKERKVV ZOMERGEM Reeks G11K
za 26/09/202011:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G11K
za 03/10/202009:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks G11K
za 10/10/202013:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G11K
za 17/10/202009:00SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G11K
za 24/10/202009:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks G11KPP
za 31/10/202011:00EVERGEM 2020 SKV OOSTAKKERReeks G11KPP
zo 08/11/202010:00KVV ZOMERGEM SKV OOSTAKKERReeks G11KPP
za 14/11/202009:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G11KPP
za 21/11/202009:30ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks G11KPP
za 28/11/202009:00SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks G11KPP
zo 06/12/202010:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G11KPP
za 06/02/202112:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G11BPP
za 13/02/202109:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G11BPP
za 20/02/202111:00FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G11BPP
za 27/02/202109:30AVANTI STEKENE ASKV OOSTAKKERReeks 2G11BPP
za 06/03/202109:30SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT BReeks 2G11BPP
za 13/03/202109:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G11BPP
za 20/03/202111:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G11BPP
za 27/03/202109:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G11BPP
za 10/04/202109:30SKV OOSTAKKERAVANTI STEKENE AReeks 2G11BPP
za 17/04/202110:00RACING CLUB GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G11BPP
za 24/04/202112:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G11BPP
za 08/05/202109:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G11B
za 15/05/202111:00FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G11B
za 29/05/202109:30AVANTI STEKENE ASKV OOSTAKKERReeks 2G11B
za 05/06/202109:30SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT BReeks 2G11BPP
Gepubliceerd op 11-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC