JEUGD - U15B - Knapen

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
DE RIDDER Duncan

Afgevaardigde :
LAUREYNS Filip

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15M (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G15L (niveau: 2-1)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


ANNOH Carlton
ATMACA Zeki Can
BEERLANDT Leorlando
BROECKHOVE Milan
CELIE Stijn
DE GRAEVE Nils
DE RIDDER Xander
DELLAERT Alexander
EVGENIEV Ahil
GROSSFELD Jef
KABA Mory
LAUREYNS Dinand
LECOMTE Milan
LOGé Jasper
MULTAEL Brend
ROELANDT Roan
VAN DE VEIRE Brent
VAN DROM Lander
VANHUFFEL Bjarne

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2078K. OLSENE SPORTIEF
WebsiteLocatie
3821K.F.C. SPARTA PETEGEM
WebsiteLocatie
3851K.V.E. DRONGEN
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
7009V.K. KNESSELARE
WebsiteLocatie
7777ZEVEREN SPORTIEF
WebsiteLocatie
8003LANDO SPORT MERENDREE
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201914:00KVE DRONGEN CSKV OOSTAKKERReeks G15M
za 07/09/201913:00SKV OOSTAKKERLS MERENDREE Reeks G15M
za 14/09/201910:30ZEVEREN SP. SKV OOSTAKKERReeks G15M
za 21/09/201913:00SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE AReeks G15M
za 28/09/201910:00KFAC WAARSCHOOT BSKV OOSTAKKERReeks G15M
za 05/10/201914:30VK KNESSELARE SKV OOSTAKKERReeks G15M
za 12/10/201913:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G15M
za 19/10/201913:00SKV OOSTAKKERKVE DRONGEN CReeks G15M
za 26/10/201909:30LS MERENDREE SKV OOSTAKKERReeks G15M
za 02/11/201913:00SKV OOSTAKKERZEVEREN SP. Reeks G15M
za 09/11/201913:30SK VINDERHOUTE ASKV OOSTAKKERReeks G15M
za 16/11/201913:00SKV OOSTAKKERKFAC WAARSCHOOT BReeks G15M
za 23/11/201913:00SKV OOSTAKKERVK KNESSELARE Reeks G15M
za 30/11/201913:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G15M
za 11/01/202013:00KFC SPARTA PETEGEM CSKV OOSTAKKERReeks 2G15L
za 18/01/202013:00SKV OOSTAKKERK. OLSENE SP. Reeks 2G15L
za 25/01/202014:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G15L
za 01/02/202013:00SKV OOSTAKKERST. MUIDE GENT Reeks 2G15L
za 08/02/202009:30LS MERENDREE SKV OOSTAKKERReeks 2G15L
za 15/02/202009:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G15L
za 29/02/202013:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G15L
za 07/03/202013:00SKV OOSTAKKERKFC SPARTA PETEGEM CReeks 2G15L
za 14/03/202017:15K. OLSENE SP. SKV OOSTAKKERReeks 2G15LPP
za 21/03/202013:00SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G15LPP
zo 29/03/202011:15ST. MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G15LPP
za 04/04/202013:00SKV OOSTAKKERLS MERENDREE Reeks 2G15LPP
za 18/04/202013:00SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks 2G15LPP
za 25/04/202014:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G15LPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC