JEUGD - U10B - Preminiemen

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
MAES Lorenzo

Afgevaardigde :
VAN STEENKISTE Kristof

Trainingsdag 1 :
woensdag van 18:30 - 19:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 5

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 6

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10J (niveau: )
Reeks 2: 2G10K (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 29/01/2022
om 11:15 uur

KVV ZOMERGEM

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


GOKTEPE Goktug
GOVEIA Lugaino
JANSSEN Nora
KITENGIE KITENGIE Bryton Charlie
QUIROGA Gauthier
SANCAK Yigit Eren
VAN DE VEIRE Seppe
VAN EENAEME Wouter
VAN STEENKISTE Kyliano
VERMEIRE Thorre
ÜNAL Yusuf

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4281V.C. NAZARETH-EKE
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
5641K.V.V. ZOMERGEM
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 24-01-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202109:15KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks G10J
za 11/09/202110:45SKV OOSTAKKERKVV ZOMERGEM Reeks G10J
za 18/09/202110:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G10J
za 25/09/202110:45SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G10J
za 02/10/202111:00FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G10J
za 09/10/202110:45SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks G10J
za 16/10/202111:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G10J
za 23/10/202110:45SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks G10J
za 06/11/202110:45SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks G10J
za 13/11/202111:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G10J
za 20/11/202110:45SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G10J
za 27/11/202109:00SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks G10J
wo 01/12/202118:00KVV ZOMERGEM SKV OOSTAKKERReeks G10JPP
za 04/12/202110:45SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G10J
za 08/01/202209:45VC NAZARETH-EKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10K
za 15/01/202211:15SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G10K
za 22/01/202212:30KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10K
za 29/01/202211:15SKV OOSTAKKERKVV ZOMERGEM Reeks 2G10K
za 05/02/202211:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G10K
za 12/02/202209:15KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10K
za 19/02/202211:15SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM AReeks 2G10K
za 05/03/202211:15SKV OOSTAKKERVC NAZARETH-EKE BReeks 2G10K
za 12/03/202209:00FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G10K
za 19/03/202211:15SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks 2G10K
za 26/03/202213:15KVV ZOMERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G10K
za 02/04/202211:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G10K
za 09/04/202211:15SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks 2G10K
za 23/04/202211:00KFCE BELZELE EVERGEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G10K
Gepubliceerd op 24-01-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC