JEUGD - U17A - Scholieren

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
MEESEN Emerson

Afgevaardigde :
VAN NIEUWENHUYSE Jan
VOLCKAERT Randy

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 3

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G17B (niveau: 3)
Reeks 2: 2G17A (niveau: 3)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


DE SCHEPPER Rune
DE SERANNO Frederick
DEKENS Thibo
MAKHLALATI Ahmed
MEESEN Ebbe
VAN BAEVEGHEM Michiel
VAN CANEGEM Jonas
VAN LANDEGHEM Arne
VAN LOO Jarne
VAN NIEUWENHUYSE Bas
VAN STEENBERGE Seppe
VAN VLAENDEREN Daymon
VOLCKAERT Vic
WILMSEN Thibault

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2990KFC MOERBEKE
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
4385K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
8101V.K. WHITE-BOYS ST-NIKLAAS
WebsiteLocatie
8552AVANTI STEKENE
WebsiteLocatie
9561FC SINT-NIKLAAS
WebsiteLocatie
9678SPORTKRING KEMZEKE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201914:30KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G17B
wo 11/09/201919:30SKV OOSTAKKERKFC SP. ST.-GILLIS WAAS AReeks G17B
za 14/09/201914:00SPORTKRING KEMZEKE ASKV OOSTAKKERReeks G17B
za 21/09/201916:30SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks G17B
za 05/10/201913:00SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G17B
za 12/10/201916:30SKV OOSTAKKERAVANTI STEKENE Reeks G17B
di 15/10/201918:45SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE AReeks G17B
za 19/10/201916:30SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks G17B
za 02/11/201916:30SKV OOSTAKKERSPORTKRING KEMZEKE AReeks G17B
za 09/11/201916:00KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks G17B
za 16/11/201913:30FC ASSENEDE ASKV OOSTAKKERReeks G17B
za 23/11/201916:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G17B
zo 24/11/201913:00KFC SP. ST.-GILLIS WAAS ASKV OOSTAKKERReeks G17B
za 30/11/201914:30AVANTI STEKENE SKV OOSTAKKERReeks G17B
za 11/01/202016:30SKV OOSTAKKERFC SINT-NIKLAAS Reeks 2G17A
za 18/01/202015:30KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G17A
za 25/01/202016:30SKV OOSTAKKERKFC SP. ST.-GILLIS WAAS AReeks 2G17A
za 01/02/202014:00SPORTKRING KEMZEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G17AAMC
za 08/02/202016:30SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE Reeks 2G17A
za 15/02/202016:30SKV OOSTAKKERVK WHITE BOYS SN Reeks 2G17A
za 29/02/202015:00KSCE MARIAKERKE SKV OOSTAKKERReeks 2G17A
za 07/03/202015:30FC SINT-NIKLAAS SKV OOSTAKKERReeks 2G17A
za 14/03/202016:30SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks 2G17APP
za 21/03/202013:00KFC SP. ST.-GILLIS WAAS ASKV OOSTAKKERReeks 2G17APP
za 28/03/202016:30SKV OOSTAKKERSPORTKRING KEMZEKE AReeks 2G17AAMC
za 04/04/202014:30KFC HEIKANT ZELE SKV OOSTAKKERReeks 2G17APP
za 18/04/202015:00VK WHITE BOYS SN SKV OOSTAKKERReeks 2G17APP
za 25/04/202016:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE Reeks 2G17APP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC