JEUGD - U8A - Duiveltjes

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
VEYS August

Afgevaardigde :
D HONDT Bart
GALLE Kristof

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 3
Kleedkamer 4

Competitie :
U8 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G8C (niveau: )
Reeks 2: 2G8E (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 29/01/2022
om 10:30 uur

VSV GENT A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


BRACKE Siebe
COENE Mats
DE KEYSER Maurice
DE WISPELAERE Liam
DHONDT Staf
GALLE Jasper
MINNAERT Eben
SONRAI Rayan
VERHOEVEN Seb
YILDIRIM Yahya

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4162V.K. ROBUR-HAMME-MOERZEKE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 24-01-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202110:00VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks G8C
za 11/09/202110:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks G8C
za 18/09/202109:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G8C
za 25/09/202110:30SKV OOSTAKKERKVK ROBUR HAMME-MOERZEKE AReeks G8C
za 02/10/202112:30FC DESTELBERGEN SKV OOSTAKKERReeks G8C
za 09/10/202110:45KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks G8C
za 16/10/202111:00FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G8C
za 23/10/202110:30SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks G8C
za 30/10/202111:15KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks G8C
za 06/11/202110:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G8C
za 13/11/202112:30KVK ROBUR HAMME-MOERZEKE ASKV OOSTAKKERReeks G8C
za 20/11/202110:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN Reeks G8C
za 27/11/202110:30SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks G8C
za 04/12/202110:30SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks G8C
za 08/01/202212:30KFCE BELZELE EVERGEM BSKV OOSTAKKERReeks 2G8E
za 15/01/202210:30SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM AReeks 2G8E
za 22/01/202209:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G8E
za 29/01/202210:30SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks 2G8E
za 05/02/202209:30JAGO ST.-A BERG CSKV OOSTAKKERReeks 2G8E
zo 13/02/202209:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G8E
za 19/02/202210:30SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks 2G8E
za 05/03/202210:30SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM BReeks 2G8E
za 12/03/202211:15SV WONDELGEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G8E
za 19/03/202210:30SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks 2G8E
za 26/03/202210:00VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G8E
za 02/04/202210:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG CReeks 2G8E
za 09/04/202210:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G8E
za 23/04/202211:15FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8E
Gepubliceerd op 24-01-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC