JEUGD - U8B - Duiveltjes

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
DE SCHEPPER Rune

Afgevaardigde :
VAN STEENKISTE Kristof

Trainingsdag 1 :
woensdag van 16:30 - 17:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 2

Competitie :
U8 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G8P (niveau: 1)
Reeks 2: 2G8T (niveau: 1)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


GOKTEPE Goktug
KITENGIE KITENGIE Bryton Charlie
KYAZIMOV Kaan
QUIROGA Gauthier
VAN EENAEME Wouter
VAN STEENKISTE Kyliano
VAN WYMEERSCH Jayden
VERMEIRE Thorre
ÜNAL Yusuf

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4732K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM
WebsiteLocatie
4740DKW EVERGEM
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201909:30SKV OOSTAKKERKVV ST.-DENIJS SP. BReeks G8P
za 07/09/201911:00SV WONDELGEM BSKV OOSTAKKERReeks G8P
za 14/09/201909:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks G8P
za 21/09/201910:00DKW EVERGEM BSKV OOSTAKKERReeks G8P
za 28/09/201910:00KFCE BELZELE EVERGEM BSKV OOSTAKKERReeks G8P
za 05/10/201909:30SKV OOSTAKKERKSKDJ LOVENDEGEM CReeks G8P
za 12/10/201913:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G8P
zo 20/10/201909:30KVV ST.-DENIJS SP. BSKV OOSTAKKERReeks G8P
za 26/10/201909:30SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM BReeks G8P
za 02/11/201909:30FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks G8P
za 09/11/201909:30SKV OOSTAKKERDKW EVERGEM BReeks G8P
za 16/11/201909:30SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM BReeks G8P
za 23/11/201912:30KSKDJ LOVENDEGEM CSKV OOSTAKKERReeks G8P
za 30/11/201909:30SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G8P
za 11/01/202009:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks 2G8T
za 18/01/202010:00SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 25/01/202009:30SKV OOSTAKKERFC ST.-KRUIS-W. Reeks 2G8T
za 01/02/202011:15KFC HEUSDEN SP. BSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 08/02/202009:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks 2G8T
za 15/02/202009:30SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G8T
za 29/02/202011:15SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 07/03/202009:30FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 14/03/202009:30SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks 2G8TPP
za 21/03/202010:30FC ST.-KRUIS-W. SKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 28/03/202009:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP. BReeks 2G8TPP
za 04/04/202009:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 18/04/202009:30KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 25/04/202009:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks 2G8TPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC