JEUGD - U13B - Miniemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
COLMAN Ben

Afgevaardigde :
DE MOL Sofie

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:45 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B

Competitie :
U13 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G13AA (niveau: 1/2)
Reeks 2: 2G13AE (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SK WACHTEBEKE

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 13/04/2024
om 11:00 uur

SKV OOSTAKKER B

Selectie:
ABANKWA Nana Poku - ARZOGLU Aziz - BEGIJN Vince - CHOAIBI Yahya - COLMAN Eli - HULSMANS Ilyano - LAURENT Marvin - PLANCKAERT Roel - VAN DE VELDE Senne - YILMAZ Aras

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


ABANKWA Nana Poku
ARZOGLU Aziz
BEGIJN Vince
BOUHOUTI Omar
CHOAIBI Yahya
COLMAN Eli
DE MOOR Ryan
DE WITTE Arthur
HULSMANS Ilyano
LAURENT Marvin
PLANCKAERT Roel
SNAUWAERT Wannes
VAN DE VELDE Senne
YILMAZ Aras

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4297KSC LOKEREN-TEMSE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
8552AVANTI STEKENE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9798JV GROOT OOSTERZELE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 12-04-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202309:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G13AA
za 09/09/202309:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 16/09/202311:15FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 23/09/202309:15SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks G13AA
za 30/09/202311:45KFC HEUSDEN SP SKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 07/10/202309:15SKV OOSTAKKERJV GROOT OOSTERZELE Reeks G13AA
za 14/10/202311:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 21/10/202312:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 28/10/202309:15SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G13AA
za 04/11/202309:15SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G13AA
za 11/11/202309:00FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 18/11/202309:15SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks G13AA
za 25/11/202311:00JV GROOT OOSTERZELE SKV OOSTAKKERReeks G13AA
za 02/12/202309:15SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G13AA
za 13/01/202409:30AVANTI STEKENE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13AE
za 20/01/202412:00KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G13AEPP
za 27/01/202409:15SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks 2G13AE
za 03/02/202413:00FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks 2G13AE
za 17/02/202409:15SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 2G13AE
za 24/02/202409:15KSC LOKEREN-TEMSE CSKV OOSTAKKERReeks 2G13AE
za 02/03/202409:15SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE BReeks 2G13AE
za 09/03/202409:15SKV OOSTAKKERAVANTI STEKENE BReeks 2G13AE
za 16/03/202409:15SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G13AEPP
za 23/03/202409:45SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks 2G13AE
za 06/04/202409:15SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks 2G13AE
za 13/04/202411:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G13AE
za 20/04/202409:15SKV OOSTAKKERKSC LOKEREN-TEMSE CReeks 2G13AE
za 27/04/202411:15KFC MOERBEKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13AE
Gepubliceerd op 12-04-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC