JEUGD - U13A - Miniemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
TRIPP Steven

Afgevaardigde :
VAN DE STEENE Valerie

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:45 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1A

Competitie :
U13 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G13AC (niveau: 1/2)
Reeks 2: 2G13AA (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SK LOCHRISTI B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 13/04/2024
om 13:00 uur

SKV OOSTAKKER A

Selectie:
BOUDRA Mohammed Amine - COENE Juul - DE MEIJ Maarten - DE SERANNO Warre - DHONDT WILLEKENS Ruben - FACCENDA Mauro - FAUCONNIER Stef - PAUWELS Gilles - PHOOPHONGPHAN Dario - THEUNINCK Kobe - VAN HAVER Stan

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


BOUDRA Mohammed Amine
COENE Juul
DE MEIJ Maarten
DE SERANNO Warre
DHONDT WILLEKENS Ruben
FACCENDA Mauro
FAUCONNIER Stef
GOEMINNE Fabian
NEIRYNCK Jules
PAUWELS Gilles
PHOOPHONGPHAN Dario
THEUNINCK Kobe
VAN HAVER Stan

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9131SINAAI GIRLS
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 12-04-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


wo 30/08/202318:00SINAAI GIRLS MSKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 09/09/202310:45EVERGEM 2020 SKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 16/09/202309:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks G13AC
za 23/09/202309:45SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 30/09/202314:00FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 07/10/202309:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G13AC
za 14/10/202311:00KFC MOERBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 28/10/202309:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 Reeks G13AC
za 04/11/202311:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 11/11/202309:00SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G13AC
za 18/11/202309:00SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks G13AC
za 25/11/202311:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G13AC
za 02/12/202309:00SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE BReeks G13AC
wo 06/12/202319:00SKV OOSTAKKERSINAAI GIRLS MReeks G13AC
za 13/01/202412:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G13AA
za 20/01/202409:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G13AAPP
za 27/01/202409:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks 2G13AA
za 03/02/202410:45KVC MELLE ASKV OOSTAKKERReeks 2G13AA
za 17/02/202409:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G13AA
za 24/02/202412:30KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G13AA
za 02/03/202409:00SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks 2G13AA
za 09/03/202409:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G13AA
za 16/03/202409:15FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G13AA
za 23/03/202410:50FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13AAPP
za 06/04/202409:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE AReeks 2G13AA
za 13/04/202413:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G13AA
za 20/04/202409:00SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks 2G13AA
za 27/04/202409:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G13AA
Gepubliceerd op 12-04-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC