JEUGD - U13A - Miniemen

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
DE PUYDT Marc

Afgevaardigde :
CUYKEN Ann-Sophie
FOCKE Sylvie

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 2

Competitie :
U13 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G13N (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G13K (niveau: 2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


COEMAN Jasper
COOLE Kenny
DELPORTE Yari
MORTIER Siebe
VAN DAMME Thiebe
VAN DE PUTTE Jonas
VAN DE VELDE Tom
VAN ERTVELDE Dedan
VAN LANDEGHEM Robert

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


7K.A.A. GENT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7009V.K. KNESSELARE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7180S.K. BELLEM
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
WebsiteLocatie
9165F.C. POESELE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201911:15SKV OOSTAKKERFC POESELE BReeks G13N
za 07/09/201911:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G13N
za 14/09/201911:15SKV OOSTAKKERVK KNESSELARE Reeks G13N
za 21/09/201910:00SK BELLEM SKV OOSTAKKERReeks G13N
za 28/09/201909:30ST. MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks G13N
za 05/10/201911:15SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G13N
zo 13/10/201910:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G13N
zo 20/10/201910:45FC POESELE BSKV OOSTAKKERReeks G13N
za 26/10/201911:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G13N
za 02/11/201913:30VK KNESSELARE SKV OOSTAKKERReeks G13N
za 09/11/201911:15SKV OOSTAKKERSK BELLEM Reeks G13N
za 16/11/201911:15SKV OOSTAKKERST. MUIDE GENT Reeks G13N
za 23/11/201909:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G13N
za 30/11/201911:15SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G13N
za 11/01/202011:15SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks 2G13K
za 18/01/202009:00SK VINDERHOUTE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13K
za 25/01/202011:15SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE BReeks 2G13K
za 01/02/202012:30KVV ST.-DENIJS SP. BSKV OOSTAKKERReeks 2G13K
za 08/02/202011:15SKV OOSTAKKERST. MUIDE GENT Reeks 2G13K
za 15/02/202011:15SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G13K
za 29/02/202010:00KAA GENT MCSKV OOSTAKKERReeks 2G13K
za 07/03/202009:15KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13K
za 14/03/202011:15SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE BReeks 2G13KPP
za 21/03/202011:15FCSJ SLEIDINGE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13KPP
za 28/03/202011:15SKV OOSTAKKERKVV ST.-DENIJS SP. BReeks 2G13KPP
za 04/04/202009:30ST. MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G13KPP
za 18/04/202011:00FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G13KPP
za 25/04/202011:15SKV OOSTAKKERKAA GENT MCReeks 2G13KPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC