JEUGD - U9B - Duiveltjes

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DE SCHEPPER Rune

Afgevaardigde :
VAN STEENKISTE Kristof

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 3

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9O (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G9P (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 11:25 uur

SV WONDELGEM A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


GOKTEPE Goktug
KITENGIE KITENGIE Bryton Charlie
QUIROGA Gauthier
SANCAK Yigit Eren
VAN DE VEIRE Seppe
VAN EENAEME Wouter
VAN STEENKISTE Kyliano
VERMEIRE Thorre
ÜNAL Yusuf

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3851K.V.E. DRONGEN
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 11-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202010:30FC ST-KRUIS-W ASKV OOSTAKKERReeks G9O
za 12/09/202011:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG FCReeks G9O
za 19/09/202011:15FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G9O
za 26/09/202011:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN Reeks G9OPP
za 03/10/202011:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks G9OAMC
za 10/10/202009:30FCSKV OVERMERE ASKV OOSTAKKERReeks G9O
za 17/10/202011:30SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G9O
za 24/10/202011:30SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W AReeks G9O
zo 01/11/202009:30JAGO ST.-A BERG FCSKV OOSTAKKERReeks G9OPP
za 07/11/202011:30SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks G9OPP
za 14/11/202010:30KFCHO KALKEN SKV OOSTAKKERReeks G9OPP
za 21/11/202009:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks G9OAMC
za 28/11/202011:30SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE AReeks G9OPP
za 05/12/202009:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G9OPP
za 06/02/202109:30KVE DRONGEN CSKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
za 13/02/202111:25SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM AReeks 2G9PPP
za 20/02/202109:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
za 27/02/202111:25SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE CReeks 2G9PPP
za 06/03/202111:00KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
za 13/03/202111:25SKV OOSTAKKERKVE DRONGEN CReeks 2G9PPP
za 20/03/202111:00SV WONDELGEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
za 27/03/202111:25SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G9PPP
za 10/04/202111:15KESA BOTTELARE CSKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
za 17/04/202111:25SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G9PPP
za 24/04/202109:30KVE DRONGEN CSKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
za 08/05/202111:25SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM AReeks 2G9P
za 15/05/202109:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G9P
za 29/05/202111:25SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE CReeks 2G9P
za 05/06/202111:00KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9PPP
Gepubliceerd op 11-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC