JEUGD - U15A - Knapen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
RAMCIC Edin

Afgevaardigde :
DE BOCK Christophe

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:45 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
woensdag van 16:30 - 18:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 1

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15E (niveau: 2)
Reeks 2: 2G15E (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

EVERGEM 2020 A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 06/02/2021
om 13:30 uur

SKV OOSTAKKER A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


ALBRECHT Toon
BAETEN Gil
DE BOCK Milan
DE MAEIJER Thibeau
DE MAERTELAERE Seppe
DEBRUYNE Kiam
HANSSENS Tibe
HUYGHE Matti
INGHELBRECHT Arjen
NOTTE Lander
ONDER Nevzat
RAMCIC Delmar
SLOS Lukas
VAN DE VELDE Noah
VAN EECKHOUT Maxim

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


2990KFC MOERBEKE
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
8552AVANTI STEKENE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 25-01-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202015:45FC ASSENEDE ASKV OOSTAKKERReeks G15E
za 12/09/202013:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks G15E
za 19/09/202013:00SKV OOSTAKKERAVANTI STEKENE AReeks G15E
za 03/10/202013:00SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR BReeks G15E
za 10/10/202015:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G15E
za 17/10/202013:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G15EAMC
wo 21/10/202016:45SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G15E
za 24/10/202013:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE AReeks G15E
za 31/10/202013:30EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks G15EPP
za 07/11/202014:00AVANTI STEKENE ASKV OOSTAKKERReeks G15EPP
za 14/11/202013:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G15EPP
za 21/11/202012:30SKL DOORSLAAR BSKV OOSTAKKERReeks G15EPP
za 28/11/202013:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G15EPP
za 05/12/202012:30SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G15EAMC
za 06/02/202113:30EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 13/02/202113:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks 2G15E
za 20/02/202113:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G15E
za 27/02/202110:30KFCHO KALKEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 06/03/202113:00SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks 2G15E
za 13/03/202113:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G15E
za 20/03/202110:00FCDKG BEERVELDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 27/03/202116:00KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 10/04/202113:00SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN AReeks 2G15E
za 17/04/202113:15KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 24/04/202113:30EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 08/05/202113:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks 2G15E
za 15/05/202113:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G15E
za 29/05/202110:30KFCHO KALKEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G15E
za 05/06/202113:00SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks 2G15EPP
Gepubliceerd op 25-01-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC