JEUGD - U11B - Preminiemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DOBBELAER Franky

Afgevaardigde :
VAN MOERKERCKE Sarah

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 2

Competitie :
U11 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G11Q (niveau: 1)
Reeks 2: 2G11R (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SK LOCHRISTI B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 10:15 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


FORTUNATO Vanbelson Dos Santos
FRANCEUS Jona
GEERS Ylana
MIRZAK Umut Kemal
PAIJA Avik
SUFYAN Sufyan Mohammed Sufyan
VAN HEULE Yorbe
VAN LAERE Keano
VANDAMME Mats
WIECZOREK Leon
WILLIAM Axel Brady

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
5842F.C. ST-MARTENS-LATEM
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7597K.S.V. MELSEN
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 11-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202009:30FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks G11Q
za 12/09/202009:15SKV OOSTAKKERKSV MELSEN Reeks G11Q
za 19/09/202009:15SKV OOSTAKKERFCSM LATEM FCReeks G11Q
za 26/09/202013:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks G11QPP
za 03/10/202009:15SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks G11Q
za 10/10/202010:00KVVE MASSEMEN SKV OOSTAKKERReeks G11Q
za 17/10/202009:15SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks G11Q
za 24/10/202009:15SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks G11QPP
za 31/10/202010:00KSV MELSEN SKV OOSTAKKERReeks G11QPP
za 07/11/202012:30FCSM LATEM FCSKV OOSTAKKERReeks G11QPP
za 14/11/202009:15SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks G11QPP
za 21/11/202011:15KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks G11QPP
za 28/11/202009:15SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN Reeks G11QPP
za 05/12/202009:00SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks G11QPP
za 06/02/202109:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks 2G11RPP
za 13/02/202110:15SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G11RPP
za 20/02/202113:00KFCHO KALKEN SKV OOSTAKKERReeks 2G11RPP
za 27/02/202109:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks 2G11RPP
za 06/03/202110:00SKL DOORSLAAR BSKV OOSTAKKERReeks 2G11RPP
za 13/03/202110:00FCDKG BEERVELDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G11RPP
za 20/03/202109:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G11RPP
za 27/03/202109:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN Reeks 2G11RPP
za 10/04/202111:15KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks 2G11RPP
za 17/04/202109:30SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR BReeks 2G11RPP
za 24/04/202109:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks 2G11RPP
za 08/05/202110:15SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G11R
za 15/05/202113:00KFCHO KALKEN SKV OOSTAKKERReeks 2G11R
za 29/05/202109:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks 2G11R
za 05/06/202110:00SKL DOORSLAAR BSKV OOSTAKKERReeks 2G11RPP
Gepubliceerd op 11-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC