JEUGD - U11B - Preminiemen

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
VAN WYMEERSCH Sören

Afgevaardigde :
BOONE David

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 3

Competitie :
U11 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G11L (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G11O (niveau: 2-1)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


AMPONSAH Damian
BAEKE Jonas
BOONE Iben
BUYSSE Seth
D HAUWE Milan
DE FRE Jens
EVGENIEV Hektor
KöSE Kerem
MARTENS Yégor
NOLLET Naut
PETERS Noah
SONRAI Ramzi
SYS Sander

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2078K. OLSENE SPORTIEF
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
4816V.C. ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
5641K.V.V. ZOMERGEM
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
8591W.S. LOVRIENDEN LOTENHULLE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201909:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G11L
za 07/09/201909:15SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks G11L
zo 15/09/201910:00K. OLSENE SP. ASKV OOSTAKKERReeks G11L
za 21/09/201909:15SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE Reeks G11L
za 28/09/201909:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G11L
zo 06/10/201910:00KVV ZOMERGEM BSKV OOSTAKKERReeks G11LAMC
za 12/10/201909:15SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G11L
za 19/10/201909:15SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G11L
za 26/10/201910:30FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks G11L
za 02/11/201909:15SKV OOSTAKKERK. OLSENE SP. AReeks G11L
za 09/11/201909:30FC ASSENEDE SKV OOSTAKKERReeks G11L
za 16/11/201912:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G11L
za 23/11/201909:15SKV OOSTAKKERKVV ZOMERGEM BReeks G11LAMC
za 30/11/201911:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G11L
za 11/01/202009:00SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks 2G11O
za 18/01/202009:15SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE Reeks 2G11O
za 25/01/202012:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G11O
za 01/02/202009:15SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks 2G11O
za 08/02/202011:00WSL LOTENHULLE SKV OOSTAKKERReeks 2G11O
za 15/02/202011:15KESA BOTTELARE ASKV OOSTAKKERReeks 2G11O
za 29/02/202009:15SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G11O
za 07/03/202009:15SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks 2G11O
za 14/03/202009:30VC ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G11OPP
za 21/03/202009:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G11OPP
za 28/03/202010:30FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks 2G11OPP
za 04/04/202009:15SKV OOSTAKKERWSL LOTENHULLE Reeks 2G11OPP
za 18/04/202009:15SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE AReeks 2G11OPP
za 25/04/202014:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G11OPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC