JEUGD - U7A - Duiveltjes

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
VAN BEEK Wiro

Afgevaardigde :
JACOBS Pascal

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
woensdag van 16:30 - 17:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Competitie :
U7 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G7B (niveau: 3-2)
Reeks 2: 2G7A (niveau: 3)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


COUCKE Vince
DE CROOCK Vince
JACOBS Alejandro
LAGAE Thijs
LEPLER Imano
NACHTERGAELE Matías
VAN DE VELDE Seppe
VANDAMME Felix
WIECZOREK Maurice

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


11RACING CLUB GENT
WebsiteLocatie
282K.S.C. LOKEREN O.VL.
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3118KVV WINDEKE
WebsiteLocatie
3551K.F.C. MERELBEKE
WebsiteLocatie
3821K.F.C. SPARTA PETEGEM
WebsiteLocatie
3851K.V.E. DRONGEN
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4732K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201911:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks G7B
za 07/09/201909:30KSC LOKEREN OV BSKV OOSTAKKERReeks G7B
za 14/09/201911:30SKV OOSTAKKERKSKDJ LOVENDEGEM BReeks G7B
za 21/09/201910:00RACING CLUB GENT ASKV OOSTAKKERReeks G7B
za 28/09/201911:00SV WONDELGEM ASKV OOSTAKKERReeks G7B
za 05/10/201911:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI AReeks G7B
za 12/10/201910:30KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G7B
za 19/10/201911:15SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks G7B
za 26/10/201911:30SKV OOSTAKKERKSC LOKEREN OV BReeks G7B
za 02/11/201914:00KSKDJ LOVENDEGEM BSKV OOSTAKKERReeks G7B
za 09/11/201911:30SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT AReeks G7B
za 16/11/201911:30SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM AReeks G7B
za 23/11/201911:30SK LOCHRISTI ASKV OOSTAKKERReeks G7B
za 30/11/201911:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks G7B
za 11/01/202011:30SKV OOSTAKKERKFC MERELBEKE AReeks 2G7A
za 18/01/202011:00VV WINDEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G7A
za 25/01/202011:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G7A
za 01/02/202011:30KVE DRONGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G7A
za 08/02/202011:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks 2G7A
za 15/02/202011:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP. AReeks 2G7A
zo 01/03/202009:00KFC SPARTA PETEGEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G7APP
za 07/03/202009:30KFC MERELBEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G7A
za 14/03/202011:30SKV OOSTAKKERVV WINDEKE AReeks 2G7APP
za 21/03/202012:30SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G7APP
za 28/03/202011:30SKV OOSTAKKERKVE DRONGEN AReeks 2G7APP
za 04/04/202010:45KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G7APP
za 18/04/202009:30KFC HEUSDEN SP. ASKV OOSTAKKERReeks 2G7APP
za 25/04/202011:30SKV OOSTAKKERKFC SPARTA PETEGEM AReeks 2G7APP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC