JEUGD - U9A - Duiveltjes

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 4

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9D (niveau: 3-2)
Reeks 2: 2G9C (niveau: 3)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


ARZOGLU Aziz
COENE Juul

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2990KFC MOERBEKE
WebsiteLocatie
3861EENDR. ELENE-GROTENBERGE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7589F.C. KLEIT MALDEGEM
WebsiteLocatie
8725V.C. EENDRACHT HOUTEM
WebsiteLocatie
8778FC GOALGETTERS ST-LAUREINS
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9165F.C. POESELE
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9675JONG SG DENDERMONDE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201909:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks G9D
za 07/09/201909:45SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks G9D
za 14/09/201911:00KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G9D
za 21/09/201909:45SKV OOSTAKKERFC KLEIT AReeks G9D
za 28/09/201909:45SKV OOSTAKKERFCG ST.-LAUREINS AReeks G9D
zo 06/10/201909:30FC POESELE ASKV OOSTAKKERReeks G9D
za 12/10/201909:45SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM AReeks G9D
za 19/10/201909:45SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks G9D
za 26/10/201910:00FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks G9D
za 02/11/201909:45SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks G9D
zo 10/11/201911:00FC KLEIT ASKV OOSTAKKERReeks G9D
zo 17/11/201909:45FCG ST.-LAUREINS ASKV OOSTAKKERReeks G9D
za 23/11/201909:45SKV OOSTAKKERFC POESELE AReeks G9D
za 30/11/201911:00SV WONDELGEM ASKV OOSTAKKERReeks G9D
za 11/01/202011:00FCSKV OVERMERE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9C
za 18/01/202009:45SKV OOSTAKKERJONG SG DENDERMONDE AReeks 2G9C
zo 26/01/202010:30KFC HEIKANT ZELE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9C
za 01/02/202009:45SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN AReeks 2G9C
za 08/02/202009:45SKV OOSTAKKEREENDR. ELENE-GROTENBERGE CReeks 2G9C
za 15/02/202009:30VCE HOUTEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G9C
za 29/02/202009:45SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks 2G9C
za 07/03/202009:45SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE AReeks 2G9C
za 14/03/202009:30JONG SG DENDERMONDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9CPP
za 21/03/202009:45SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE AReeks 2G9CPP
za 28/03/202014:00KFCHO KALKEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G9CPP
za 04/04/202011:30EENDR. ELENE-GROTENBERGE CSKV OOSTAKKERReeks 2G9CPP
za 18/04/202009:45SKV OOSTAKKERVCE HOUTEM AReeks 2G9CPP
za 25/04/202010:00FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9CPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC