JEUGD - U12A - Miniemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
GOVAERT Michael

Afgevaardigde :
SCHOTTE Vanessa

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 19:30 uur
Terrein 2AB
Kleedkamer 2

Competitie :
U12 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G12M (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G12O (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 10:30 uur

KVC MELLE B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


ALBRECHT Felix
BANEHASHEM Sayed Isa
BOES Maarten
COPPIETERS Jochen
DE VILDER Leon
ENGELS Edo
LéONARD Simon
MALFAIT Noah
NAERT Luka
VAN HECKE Cyril
VANDAMME Lars
VERDONCK Rammon

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5842F.C. ST-MARTENS-LATEM
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 11-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202011:15SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks G12MAMC
za 12/09/202010:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G12M
za 19/09/202014:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks G12M
za 03/10/202012:00SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks G12M
za 10/10/202011:15SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G12M
zo 18/10/202010:15KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G12M
za 24/10/202013:15EVERGEM 2020 BSKV OOSTAKKERReeks G12MAMC
za 31/10/202011:15SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks G12MPP
za 07/11/202011:15SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks G12MPP
za 14/11/202010:30FCSM LATEM SKV OOSTAKKERReeks G12MPP
za 21/11/202011:15SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks G12MPP
za 28/11/202010:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G12MPP
za 05/12/202011:15SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G12MPP
za 12/12/202011:15SKV OOSTAKKERFCSM LATEM Reeks G12MPP
za 06/02/202110:30FCSM LATEM SKV OOSTAKKERReeks 2G12OPP
za 13/02/202110:30SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G12OPP
za 20/02/202110:30SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks 2G12OPP
za 27/02/202109:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12OPP
za 06/03/202110:30SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks 2G12OPP
za 13/03/202110:30SKV OOSTAKKERFCSM LATEM Reeks 2G12OPP
za 20/03/202110:45KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G12OPP
za 27/03/202112:45VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G12OPP
za 10/04/202110:30SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks 2G12OPP
za 17/04/202109:00KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks 2G12OPP
za 24/04/202110:30FCSM LATEM SKV OOSTAKKERReeks 2G12OPP
za 08/05/202110:30SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G12O
za 15/05/202110:30SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks 2G12O
za 29/05/202109:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12O
za 05/06/202110:30SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks 2G12OPP
Gepubliceerd op 11-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC