JEUGD - U12A - Miniemen

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
VAN LOO Nico

Afgevaardigde :
WACHTELAER Ruben

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:00 - 19:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 3

Competitie :
U12 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G12J (niveau: 2)
Reeks 2: 2G12C (niveau: 3-2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


BAETENS Niels
D AGOSTINO Luca
DE BEIR Jaade
DE VRIENDT Xander
HAESEBEYT Floris
HUYGEBAERT Ilias
MULTAEL Robbe
RANA Prasan
RIGA Daan
VAN DE VELDE Arne
VAN LOO Gilanno
WACHTELAER Léon

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3551K.F.C. MERELBEKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
6258K.F.C. HERLEVING SINAAI
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9524HERLEVING RED STAR HAASDONK
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9675JONG SG DENDERMONDE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201911:00SKV OOSTAKKERKVV ST.-DENIJS SP. BReeks G12J
za 07/09/201909:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G12J
za 14/09/201911:00SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks G12J
za 21/09/201911:30KVC MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G12J
za 28/09/201912:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G12J
za 05/10/201911:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks G12J
za 12/10/201913:15KFC MERELBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G12J
za 19/10/201910:30KVV ST.-DENIJS SP. BSKV OOSTAKKERReeks G12J
za 26/10/201911:00SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G12J
zo 03/11/201910:45VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks G12J
za 09/11/201911:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE AReeks G12J
za 16/11/201911:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G12J
za 23/11/201911:00FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks G12J
za 30/11/201911:00SKV OOSTAKKERKFC MERELBEKE BReeks G12J
za 11/01/202011:00SKV OOSTAKKERJONG SG DENDERMONDE Reeks 2G12C
zo 19/01/202010:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE AReeks 2G12CPP
za 25/01/202011:00SKV OOSTAKKERFCH ST.-PAUWELS AReeks 2G12C
za 01/02/202011:15FC LEBBEKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G12C
za 08/02/202011:00SKV OOSTAKKERKV SINT-GILLIS AReeks 2G12C
za 15/02/202011:00SKV OOSTAKKERKFCH SINAAI Reeks 2G12C
za 29/02/202014:00HRS HAASDONK ASKV OOSTAKKERReeks 2G12CAMC
za 07/03/202013:30JONG SG DENDERMONDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12C
za 14/03/202009:30SV ZAFFELARE ASKV OOSTAKKERReeks 2G12CPP
za 21/03/202011:00FCH ST.-PAUWELS ASKV OOSTAKKERReeks 2G12CPP
za 28/03/202011:00SKV OOSTAKKERFC LEBBEKE BReeks 2G12CPP
za 04/04/202010:00KV SINT-GILLIS ASKV OOSTAKKERReeks 2G12CPP
za 18/04/202010:00KFCH SINAAI SKV OOSTAKKERReeks 2G12CPP
za 25/04/202011:00SKV OOSTAKKERHRS HAASDONK AReeks 2G12CAMC
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC