JEUGD - U17B - Scholieren

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
GOVAERT Michael

Afgevaardigde :
DE KEYZER An
DIERENS Dirk

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 19:45 - 21:15 uur
Terrein 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1B

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G17AA (niveau: 1)
Reeks 2: 2G17X (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


AL-AWLAQI Manaf
AVDULAHI Londrit
BAETENS Niels
BANKEN Matti
BOUCHALA Bilal
CARVAJAL DUANY Mauro
COEMAN Jasper
DE VRIENDT Xander
DIERENS Sverre
DIMITROV Valentin (Mustafa)
HAESEBEYT Floris
HANSSENS Tibe
SIERON Lyo
SLOS Lukas
VAN BELLINGEN Sander
VAN DROM Joren
VAN LANDEGHEM Robert
VERSCHUEREN Lowie
VIGNERI Emiel

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


1046K.F.C. EENDR. ZELE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7210K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 22-05-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202316:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks G17AA
za 09/09/202314:45FCSKV OVERMERE SKV OOSTAKKERReeks G17AA
za 16/09/202311:00FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks G17AA
za 23/09/202316:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G17AA
za 30/09/202313:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G17AA
za 07/10/202316:30SKV OOSTAKKERKFC EENDR ZELE Reeks G17AAAMC
za 14/10/202314:00KFC HEIKANT ZELE BSKV OOSTAKKERReeks G17AA
za 21/10/202310:30KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G17AA
za 28/10/202316:30SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE Reeks G17AA
za 04/11/202316:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks G17AA
za 11/11/202315:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G17AA
za 18/11/202316:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G17AA
za 25/11/202310:00KFC EENDR ZELE SKV OOSTAKKERReeks G17AAAMC
za 02/12/202316:30SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE BReeks G17AA
za 13/01/202415:30FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G17X
za 27/01/202416:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks 2G17X
za 03/02/202415:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G17X
do 15/02/202419:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G17X
za 24/02/202411:15ST MUIDE GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G17X
za 02/03/202416:30SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks 2G17X
za 09/03/202416:30SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks 2G17X
wo 13/03/202420:00SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W Reeks 2G17X
za 16/03/202413:30KFC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G17X
za 23/03/202411:00FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks 2G17X
za 06/04/202414:45SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G17X
za 13/04/202414:45SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 2G17X
za 20/04/202416:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT BReeks 2G17X
za 27/04/202416:00KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks 2G17X
Gepubliceerd op 22-05-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC