JEUGD - U17B - Scholieren

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
RAMCIC Edin

Afgevaardigde :
CELIE Sven

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:45 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 1

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G17M (niveau: )
Reeks 2: 2G17Q (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

KVVE MASSEMEN

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 29/01/2022
om 12:30 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


ALBRECHT Toon
BROECKHOVE Milan
CELIE Stijn
CLAEYS Milo
DE MAEIJER Thibeau
DE MAERTELAERE Seppe
DE WITTE Tanguy
DEBRUYNE Kiam
HANSSENS Tibe
HUYGHE Matti
INGHELBRECHT Arjen
KABA Mory
NOTTE Lander
ONDER Nevzat
RAMCIC Delmar
SLOS Lukas
VAN DE VELDE Noah
VAN EECKHOUT Maxim

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 24-01-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202113:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G17M
za 11/09/202113:00SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks G17M
za 18/09/202113:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G17M
za 25/09/202113:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks G17M
vr 01/10/202119:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks G17M
za 09/10/202113:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG Reeks G17M
za 16/10/202114:30SK VINDERHOUTE ASKV OOSTAKKERReeks G17M
za 23/10/202113:00SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks G17M
za 30/10/202115:00FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks G17M
za 06/11/202113:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G17M
za 13/11/202113:00KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks G17M
za 20/11/202113:00SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks G17M
za 27/11/202114:30JAGO ST.-A BERG SKV OOSTAKKERReeks G17M
za 04/12/202113:00SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE AReeks G17M
za 08/01/202213:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks 2G17Q
za 15/01/202211:30SK VINDERHOUTE BSKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
za 29/01/202212:30KVVE MASSEMEN SKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
za 05/02/202213:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G17Q
za 12/02/202214:30KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
za 19/02/202213:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG Reeks 2G17Q
za 26/02/202213:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE Reeks 2G17Q
za 05/03/202214:00FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
za 12/03/202213:00SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE BReeks 2G17Q
za 19/03/202214:30FCT MELLE SKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
za 26/03/202213:00SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN Reeks 2G17Q
za 02/04/202213:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
za 09/04/202213:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G17Q
za 23/04/202216:00JAGO ST.-A BERG SKV OOSTAKKERReeks 2G17Q
Gepubliceerd op 24-01-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC