SENIOREN - SB2 - Jongbeloften

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
MEESEN Emerson

Afgevaardigde :
MENEVE Kurt

Trainingsdag 1 :
maandag van 19:45 - 21:15 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2AB
Kleedkamer 3

Competitie :
Reserven B Oost-Vlaanderen
Reeks R2I

Thuiswedstrijd :
vrijdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

vrijdag 04/09/2020
om 20:00 uur

FC KAPRIJKE-BENTILLE A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BOSMAN Stef
BOUCHE Cedric
COEMAN Michiel
DE SCHEPPER Rune
DE SERANNO Frederick
DEKENS Thibo
DIALLO Thierno
MAKHLALATI Ahmed
MEESEN Ebbe
REVIS Tijl
VAN BAEVEGHEM Michiel
VAN CANEGEM Jonas
VAN DE VELDE Matthias
VAN LANDEGHEM Arne
VAN LOO Jarne
VAN NIEUWENHUYSE Bas
VAN STEENBERGE Seppe
VAN VLAENDEREN Daymon
VOLCKAERT Vic
WILMSEN Thibault

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


4392K.F.C. EXC. BALGERHOEKE
WebsiteLocatie
4399EXC. DONK
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
6946F.C. KAPRIJKE-BENTILLE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
7558V.K. WATERVLIET
WebsiteLocatie
7589F.C. KLEIT MALDEGEM
WebsiteLocatie
8736V.V. SPARTA URSEL
WebsiteLocatie
8778FC GOALGETTERS ST-LAUREINS
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
WebsiteLocatie
9251V.K. AKKERS MIDDELBURG
WebsiteLocatie
9498VOETBAL CLUB BOEKHOUTE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 07-08-2020

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


vr 04/09/202020:00SKV OOSTAKKERFC KAPRIJKE-BENTILLE AReeks R2I
vr 11/09/202020:00VV SP URSEL BSKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 18/09/202020:00SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks R2I
za 26/09/202015:00SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 02/10/202020:00SKV OOSTAKKERKFCE BALGERHOEKE Reeks R2I
za 10/10/202015:00FCG ST-LAUREINS BSKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 16/10/202020:00SKV OOSTAKKEREXC DONK Reeks R2I
za 24/10/202014:30VKA MIDDELBURG ASKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 30/10/202020:00SKV OOSTAKKERKFAC WAARSCHOOT BReeks R2I
vr 06/11/202020:00EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 13/11/202020:00SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W BReeks R2I
za 21/11/202014:45FC KLEIT BSKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 27/11/202019:30SK VINDERHOUTE ASKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 04/12/202020:00SKV OOSTAKKERVK WATERVLIET Reeks R2I
za 12/12/202014:30VC BOEKHOUTE SKV OOSTAKKERReeks R2I
za 19/12/202014:30FC KAPRIJKE-BENTILLE ASKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 08/01/202120:00SKV OOSTAKKERVV SP URSEL BReeks R2I
za 16/01/202115:30FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 22/01/202120:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks R2I
za 30/01/202114:00KFCE BALGERHOEKE SKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 05/02/202120:00SKV OOSTAKKERFCG ST-LAUREINS BReeks R2I
vr 19/02/202120:00EXC DONK SKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 26/02/202120:00SKV OOSTAKKERVKA MIDDELBURG AReeks R2I
za 06/03/202115:15KFAC WAARSCHOOT BSKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 12/03/202120:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks R2I
za 20/03/202114:00FC ST-KRUIS-W BSKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 26/03/202120:00SKV OOSTAKKERFC KLEIT BReeks R2I
vr 09/04/202120:00SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE AReeks R2I
za 17/04/202115:00VK WATERVLIET SKV OOSTAKKERReeks R2I
vr 23/04/202120:00SKV OOSTAKKERVC BOEKHOUTE Reeks R2I
Gepubliceerd op 07-08-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC