JEUGD - U9C - Duiveltjes

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
THEUNINCK Steve

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 3

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9W (niveau: 1)
Reeks 2: 2G9AB (niveau: 1)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


ANSELL Maximilian
DE SERANNO Warre
DHONDT WILLEKENS Ruben
FAUCONNIER Stef
GOEMINNE Fabian
NELEN Kasper
THEUNINCK Kobe
VAN HECKE Victor

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


7K.A.A. GENT
WebsiteLocatie
231F.C.E. MEETJESLAND
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
3118KVV WINDEKE
WebsiteLocatie
3271EENDRACHT MOORTSELE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
5831V.K. ADEGEM
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
8778FC GOALGETTERS ST-LAUREINS
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


zo 01/09/201910:30VK ADEGEM SKV OOSTAKKERReeks G9W
za 07/09/201909:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks G9W
za 14/09/201909:30FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks G9W
za 21/09/201909:30SKV OOSTAKKERKAA GENT MReeks G9W
za 28/09/201909:30SKV OOSTAKKERFCG ST.-LAUREINS BReeks G9W
za 05/10/201914:00KFCE BELZELE EVERGEM BSKV OOSTAKKERReeks G9W
za 12/10/201909:30SKV OOSTAKKERFCE MEETJESLAND CReeks G9W
za 19/10/201909:30SKV OOSTAKKERVK ADEGEM Reeks G9W
za 26/10/201909:15KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks G9W
za 02/11/201909:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks G9W
za 09/11/201910:00KAA GENT MSKV OOSTAKKERReeks G9W
za 16/11/201909:45FCG ST.-LAUREINS BSKV OOSTAKKERReeks G9W
za 23/11/201909:30SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM BReeks G9W
za 30/11/201914:00FCE MEETJESLAND CSKV OOSTAKKERReeks G9W
za 11/01/202013:00KFC HEUSDEN SP. CSKV OOSTAKKERReeks 2G9AB
za 18/01/202009:30SKV OOSTAKKERKVV ST.-DENIJS SP. CReeks 2G9AB
za 25/01/202011:00VV WINDEKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9AB
za 01/02/202009:30SKV OOSTAKKERFCT MELLE CReeks 2G9AB
za 08/02/202010:00EENDR. MOORTSELE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9AB
za 15/02/202009:30KVVHT ZWIJNAARDE CSKV OOSTAKKERReeks 2G9AB
za 29/02/202009:30SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE BReeks 2G9AB
za 07/03/202009:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP. CReeks 2G9AB
zo 15/03/202011:00KVV ST.-DENIJS SP. CSKV OOSTAKKERReeks 2G9ABPP
za 21/03/202009:30SKV OOSTAKKERVV WINDEKE BReeks 2G9ABPP
za 28/03/202011:15FCT MELLE CSKV OOSTAKKERReeks 2G9ABPP
za 04/04/202009:30SKV OOSTAKKEREENDR. MOORTSELE BReeks 2G9ABPP
za 18/04/202009:30SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE CReeks 2G9ABPP
za 25/04/202010:00KESA BOTTELARE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9ABPP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC