JEUGD - U17C - Scholieren

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DEBOEVERE Kjell
DIERICX Gino

Afgevaardigde :
BRACKE Eva
DIERICX Gino
VERHAVERBEKE Kelly Lucie

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 3

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks G17N (niveau: 1)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER C

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 31/10/2020
om 16:30 uur

KFCH SINAAI

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


ATMACA Zeki Can
BEERLANDT Leorlando
BROECKHOVE Milan
BUYSSE Emiel
CELIE Stijn
DE BRUIJCKERE Jens
DE GROOTE Brieuc
DE WISPELAERE Quinten
DEWULF Juul
DIERICX Gianni
KESTELOOT Maro
LAUREYNS Dinand
MULTAEL Brend
NWAFOR Odilie
SCHEIRIS Tristan
VAN DE REVIERE Yolan
VAN DE VEIRE Brent
VAN DROM Lander
VAN LINT Emile

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


4022KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB.
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6258K.F.C. HERLEVING SINAAI
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 26-10-2020

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202016:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks G17N
za 12/09/202014:00KFCH SINAAI SKV OOSTAKKERReeks G17N
za 19/09/202013:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G17N
za 26/09/202016:30SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN CReeks G17N
za 03/10/202010:00KVVS SERSK-SCHELLEBELLE BSKV OOSTAKKERReeks G17N
za 10/10/202016:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G17NPP
za 17/10/202009:30FC EKSAARDE BSKV OOSTAKKERReeks G17N
za 24/10/202014:00FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks G17NPP
za 31/10/202016:30SKV OOSTAKKERKFCH SINAAI Reeks G17N
za 07/11/202016:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G17N
za 14/11/202014:00KVV LAARNE-KALKEN CSKV OOSTAKKERReeks G17N
za 21/11/202016:30SKV OOSTAKKERKVVS SERSK-SCHELLEBELLE BReeks G17N
za 28/11/202013:30FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G17N
za 05/12/202016:30SKV OOSTAKKERFC EKSAARDE BReeks G17N
Gepubliceerd op 26-10-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC