SKVO maandkalender

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement:

   

Vandaag zijn we woensdag 19-09-2018

zaterdag 01-09-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU7BSK.OOSTAKKER B - FC.DESTELBERGEN AS.K.V.O.
Terrein 2A
09:15CompetitieU10BSK.OOSTAKKER B - ST.KRUIS-W. S.K.V.O.
Terrein 1B
09:30CompetitieU13BMICHELBEKE - SK.OOSTAKKER BKraaiestee 17
9660 Michelbeke
09:30CompetitieU8AEXC.MARIAKERKE A - SK.OOSTAKKER APolderkenslaan 30
9030 Mariakerke
10:00CompetitieU12BSK.OOSTAKKER B - FC.ROOIGEM S.K.V.O.
Terrein 1A
10:00CompetitieU9AT.MELLE A - SK.OOSTAKKER AVaringstraat 1E
9090 Melle
11:00CompetitieU11BSK.OOSTAKKER B - KFC.EVERGEM C. BS.K.V.O.
Terrein 1B
11:00CompetitieU7ASK.LOCHRISTI B - SK.OOSTAKKER AMeerdere Locaties
Zie Website Club
11:15CompetitieU13ASK.OOSTAKKER A - ST.MUIDE GENT S.K.V.O.
Terrein 1A
12:45CompetitieU9BSK.OOSTAKKER B - K.FC.MERELBEKE CS.K.V.O.
Terrein 2A
13:00CompetitieU15AEXC.MARIAKERKE B - SK.OOSTAKKER APolderkenslaan 30
9030 Mariakerke
13:00CompetitieU15CSK.OOSTAKKER C - RFC.WETTEREN BS.K.V.O.
Terrein 1
14:30CompetitieU15DSK.LOCHRISTI C - SK.OOSTAKKER DMeerdere Locaties
Zie Website Club
15:00CompetitieU17AEXC.MARIAKERKE B - SK.OOSTAKKER APolderkenslaan 30
9030 Mariakerke
15:00CompetitieU21LAARNE-KALKEN - SK.OOSTAKKER Leeweg 23
9270 Laarne
16:30CompetitieU17BSK.OOSTAKKER B - K.FC.MERELBEKE BS.K.V.O.
Terrein 1
18:45CompetitieSASK.OOSTAKKER - OOIDONCK LEERNE S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 02-09-2018PloegLocatie
10:00CompetitieU12AST.MUIDE GENT - SK.OOSTAKKER AGalvestonstraat 37
9000 Gent
10:00 - 12:00OefenwedstrijdSCZOMERGEM - SKV OOSTAKKERTerrein ZOMERGEM
maandag 03-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 18:45TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 04-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 05-09-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 06-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 07-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieU21SK.OOSTAKKER - BAZEL S.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 08-09-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU12BSV.WONDELGEM - SK.OOSTAKKER BBotestraat 98/C
9032 Wondelgem
09:00CompetitieU7ASK.OOSTAKKER A - JAGO ST.AŽBERG AS.K.V.O.
Terrein 2A
09:00CompetitieU8ASK.OOSTAKKER A - WACHTEBEKE S.K.V.O.
Terrein 2B
09:15CompetitieU10ASK.OOSTAKKER A - HO.KALKEN AS.K.V.O.
Terrein 1A
09:30CompetitieU7BHEUSDEN A - SK.OOSTAKKER BSteenakkerstraat 13
9070 Heusden
10:00CompetitieU12ASK.OOSTAKKER A - FC.DESTELBERGEN BS.K.V.O.
Terrein 1B
11:00CompetitieU11ASK.OOSTAKKER A - ZAFFELARE AS.K.V.O.
Terrein 1A
11:15UitgesteldU13BSK.OOSTAKKER B - K.FC.MERELBEKE C-
11:30CompetitieU10BFC.DESTELBERGEN B - SK.OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
12:00CompetitieU13AST.DENIJS B - SK.OOSTAKKER AKleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
12:00CompetitieU15CC.MELLE A - SK.OOSTAKKER CWezenstraat 42
9090 Melle
12:00CompetitieU9BK.AA.GENT D - SK.OOSTAKKER BVerschillende Locaties
Zie Website Club
12:45CompetitieU9ASK.OOSTAKKER A - ZAFFELARE AS.K.V.O.
Terrein 2A
13:00CompetitieU15DSK.OOSTAKKER D - ZAFFELARE BS.K.V.O.
Terrein 1
14:00CompetitieU17BMASSEMEN - SK.OOSTAKKER BKapellekouter 9
9230 Massemen
14:30CompetitieSBBALGERHOEKE - SK.OOSTAKKER ABalgerhoeke 112 K
9900 Eeklo
14:30CompetitieU15BC.MELLE B - SK.OOSTAKKER BWezenstraat 42
9090 Melle
14:45CompetitieU15ASK.OOSTAKKER A - OOIDONCK LEERNE AS.K.V.O.
Terrein 1
16:30CompetitieU17ASK.OOSTAKKER A - VSV.GENT S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 09-09-2018PloegLocatie
09:30CompetitieU8BST.DENIJS B - SK.OOSTAKKER BKleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
10:00CompetitieSCSK.OOSTAKKER B - SK.LOCHRISTI CS.K.V.O.
Terrein 1
15:00CompetitieSABALGERHOEKE - SK.OOSTAKKER Balgerhoeke 112 K
9900 Eeklo
maandag 10-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 11-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 12-09-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 13-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 14-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieSBSK.OOSTAKKER A - SLEIDINGE BS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 15-09-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU7BSK.OOSTAKKER B - LAARNE-KALKEN AS.K.V.O.
Terrein 2A
09:00CompetitieU8BSK.OOSTAKKER B - FCDKG.BEERVELDE AS.K.V.O.
Terrein 2B
09:15CompetitieU10BSK.OOSTAKKER B - SK.LOCHRISTI CS.K.V.O.
Terrein 1A
09:30CompetitieU11ASLEIDINGE A - SK.OOSTAKKER AHerritakkerlaan
9940 Sleidinge
09:30CompetitieU7AZAFFELARE A - SK.OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
09:30CompetitieU9AHEUSDEN A - SK.OOSTAKKER ASteenakkerstraat 13
9070 Heusden
10:00CompetitieU12BSK.OOSTAKKER B - JAGO ST.AŽBERG BS.K.V.O.
Terrein 1B
10:30CompetitieU10ADKW.EVERGEM - SK.OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
10:30CompetitieU13BST.DENIJS C - SK.OOSTAKKER BKleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
11:00CompetitieU11BSK.OOSTAKKER B - ST.MUIDE GENT S.K.V.O.
Terrein 2AB
11:00CompetitieU8AASSENEDE B - SK.OOSTAKKER AKloosterstraat
9960 Assenede
11:15CompetitieU13ASK.OOSTAKKER A - EXC.MARIAKERKE BS.K.V.O.
Terrein 1A
11:30CompetitieU12AC.MELLE A - SK.OOSTAKKER AWezenstraat 42
9090 Melle
12:45CompetitieU9BSK.OOSTAKKER B - FCDKG.BEERVELDE BS.K.V.O.
Terrein 2A
13:00CompetitieU15APOESELE B - SK.OOSTAKKER APaepestraat 7
9850 Poesele
13:00CompetitieU15CSK.OOSTAKKER C - SERSK.-SCHELLEB. AS.K.V.O.
Terrein 1
13:00CompetitieU21HAMME-ZOGGE - SK.OOSTAKKER Zogge
9220 Hamme
13:30CompetitieU17AC.MELLE A - SK.OOSTAKKER AWezenstraat 42
9090 Melle
14:00CompetitieU15DASSENEDE - SK.OOSTAKKER DKloosterstraat
9960 Assenede
14:45CompetitieU15BSK.OOSTAKKER B - JAGO ST.AŽBERG BS.K.V.O.
Terrein 1
16:30CompetitieU17BSK.OOSTAKKER B - HAALTERT FS.K.V.O.
Terrein 1
19:30CompetitieSAVV.9000 GENT - SK.OOSTAKKER Muilaardstraat 85
9000 Gent
zondag 16-09-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCSOMBEKE A - SK.OOSTAKKER BSmoorstraat 23 (Sombeke)
9250 Waasmunster
maandag 17-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 18-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 19-09-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30CompetitieU15BSK.OOSTAKKER B - HT.ZWIJNAARDE AS.K.V.O.
Terrein 1
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 20-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 21-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:45TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieU21SK.OOSTAKKER - YELLOW BLUE SK BEVEREN S.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 22-09-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU17BFC.ROOIGEM - SK.OOSTAKKER BPapiermolenstraat 1
9000 Gent
09:00CompetitieU7ASK.OOSTAKKER A - DAKNAM S.K.V.O.
Terrein 2A
09:00CompetitieU8ASK.OOSTAKKER A - SV.WONDELGEM AS.K.V.O.
Terrein 2B
09:15CompetitieU10ASK.OOSTAKKER A - T.MELLE BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:30CompetitieU10BHEUSDEN - SK.OOSTAKKER BSteenakkerstraat 13
9070 Heusden
09:30CompetitieU11BSLEIDINGE B - SK.OOSTAKKER BHerritakkerlaan
9940 Sleidinge
09:30CompetitieU12BKVV.ZELZATE B - SK.OOSTAKKER BVerbroederingslaan 1
9060 Zelzate
09:30CompetitieU8BHT.ZWIJNAARDE B - SK.OOSTAKKER BMuilaardstraat 85
9000 Gent
10:30CompetitieU13AST.KRUIS-W. - SK.OOSTAKKER ABokstraat 4
9042 St-Kruis-Winkel
10:30CompetitieU7BHO.KALKEN A - SK.OOSTAKKER BKouterstraat
9270 Kalken
10:45CompetitieU11AST.KRUIS-W. - SK.OOSTAKKER ABokstraat 4
9042 St-Kruis-Winkel
11:00CompetitieU9BFC.DESTELBERGEN B - SK.OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
11:15CompetitieU13BSK.OOSTAKKER B - NAZARETH-EKE BS.K.V.O.
Terrein 1A
12:45CompetitieU15DKVV.ZELZATE D - SK.OOSTAKKER DVerbroederingslaan 1
9060 Zelzate
12:45CompetitieU9ASK.OOSTAKKER A - DKW.EVERGEM BS.K.V.O.
Terrein 2A
14:30CompetitieU12ASK.OOSTAKKER A - ZAFFELARE BS.K.V.O.
Terrein 2AB
14:30CompetitieU15BT.MELLE - SK.OOSTAKKER BVaringstraat 1E
9090 Melle
14:45CompetitieU15ASK.OOSTAKKER A - KVE.DRONGEN BS.K.V.O.
Terrein 1
15:00CompetitieSBKAPRIJKE-BENTILLE A - SK.OOSTAKKER AMolenstraat 28
9970 Kaprijke
15:15CompetitieU15CFC.DESTELBERGEN B - SK.OOSTAKKER CBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
16:30CompetitieU17ASK.OOSTAKKER A - FC.DESTELBERGEN S.K.V.O.
Terrein 1
20:00CompetitieSASK.OOSTAKKER - KAPRIJKE-BENTILLE S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 23-09-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCSK.OOSTAKKER B - SINAAI AS.K.V.O.
Terrein 1
maandag 24-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
19:30OefenwedstrijdU15AKVV LAARNE-KALKEN - SKV OOSTAKKERTerrein KVV LAARNE-KALKEN
dinsdag 25-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 26-09-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 27-09-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 28-09-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:45TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieSBSK.OOSTAKKER A - FC.ROOIGEM AS.K.V.O.
Terrein
zaterdag 29-09-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU7BSK.OOSTAKKER B - SK.LOCHRISTI AS.K.V.O.
Terrein
09:00CompetitieU8BSK.OOSTAKKER B - ZAFFELARE BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU8AVSV.GENT - SK.OOSTAKKER ABoer Janssensstraat 15
9050 Gentbrugge
09:30CompetitieU9AVSV.GENT B - SK.OOSTAKKER ABoer Janssensstraat 15
9050 Gentbrugge
10:00CompetitieU12BSK.OOSTAKKER B - LOVENDEGEM BS.K.V.O.
Terrein
10:00CompetitieU7ARACING CLUB GENT - SK.OOSTAKKER AEikstraat 85 A
9041 Oostakker
11:00CompetitieU11AWACHTEBEKE - SK.OOSTAKKER AStationsstraat 193
9185 Wachtebeke
11:00CompetitieU11BSK.OOSTAKKER B - FCDKG.BEERVELDE S.K.V.O.
Terrein
11:15CompetitieU13ASK.OOSTAKKER A - HT.ZWIJNAARDE AS.K.V.O.
Terrein
11:30CompetitieU13BMASSEMEN - SK.OOSTAKKER BKapellekouter 9
9230 Massemen
12:00CompetitieU10ASK.LOCHRISTI B - SK.OOSTAKKER AMeerdere Locaties
Zie Website Club
12:00CompetitieU15DERTVELDE UNITED - SK.OOSTAKKER DKroonstraat 3
9940 Ertvelde
12:45CompetitieU9BSK.OOSTAKKER B - ST.MUIDE GENT S.K.V.O.
Terrein
13:00CompetitieU15CSK.OOSTAKKER C - MASSEMEN BS.K.V.O.
Terrein
13:00CompetitieU21WACHTEBEKE - SK.OOSTAKKER Stationsstraat 193
9185 Wachtebeke
14:00CompetitieU12ASK.LOCHRISTI B - SK.OOSTAKKER AMeerdere Locaties
Zie Website Club
14:30CompetitieU17AT.MELLE - SK.OOSTAKKER AVaringstraat 1E
9090 Melle
14:45CompetitieU15BSK.OOSTAKKER B - HEUSDEN S.K.V.O.
Terrein
16:30CompetitieU17BSK.OOSTAKKER B - HT.ZWIJNAARDE S.K.V.O.
Terrein
17:00CompetitieU15AK.AA.GENT B - SK.OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
20:00CompetitieSAVINKT B - SK.OOSTAKKER Deinzestraat 53 A
9800 Vinkt
zondag 30-09-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCSK.OOSTAKKER B - SK.LOCHRISTI DS.K.V.O.
Terrein


Deze agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.

Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Onze club viert feest!
Nieuwsbrief SKV Oostakker seizoen 2018-2019
Start van het nieuwe seizoen op SKVO
Extra dag voor complete inschrijving
Vernieuwd organigram SKVO

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2018-2019
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2018